Piektdiena, 19.04.2024 03:58
Fanija, Vēsma
Ceturtdiena, 22. septembris, 2022 17:00

Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" 23. septembra numurā:

ogrenet.lv
Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" 23. septembra numurā:
Foto klubs "OGRE". Edmunda Mieriņa foto
Ceturtdiena, 22. septembris, 2022 17:00

Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" 23. septembra numurā:

ogrenet.lv

* Septiņi gadi Ogrē. Fotosestdienu mirkļi.Foto kluba "Ogre" biedru fotogrāfijas, kas tapušas vairāku gadu garumā pasākumos "Foto sestdiena Ogrē", kuros septiņus gadus līdz ar foto kluba biedriem ir piedalījušies fotogrāfi no citām Latvijas vietām.

* "Ceturtdiena pirms piektdienas" dāmu gleznās
Mākslas pedagoģes vadībā iemācīties gleznot, turklāt tik kvalitatīvi, ka šīs gleznas nav kauns rādīt izstādē, iespējams, tiekoties pat tikai reizi nedēļā. To apliecinājušas piecas uzņēmīgas dāmas un viņu pedagoģe, kuru darbus kopš pagājušās nedēļas var skatīt mākslas telpā "Ceturtā priede".

* Moderni peroni būs arī Ogres virzienā
Uzņēmuma "Latvijas dzelzceļš" speciālisti ķērušies pie peronu pārbūves – pasažieru platformu modernizācijas projekta aktīvās būvniecības fāzes. Šā projekta ietvaros līdz nākamā gada nogalei modernizēs vai no jauna izbūvēs 48 dzelzceļa stacijas un pieturas punktus, tostarp arī Ogres virzienā.

* Aktuālais viedoklis. Ždanoka un viņas varza jāliek cietumā
Par ilgstošu kaitniecisku darbību, kas vērsta pret Latvijas Republiku, NATO un Eiropas Savienību Ždanoka un viņas domubiedri jāliek cietumā. Viņi grib, lai Latvijā iebrūk Krievija. Tāpēc visiem Latvijai lojālajiem pilsoņiem jāiet uz vēlēšanām.

* Trīs jautājumi pirms vēlēšanām
Esejistes Vijas Beinertes pārdomas. Reizēm pavisam vienkāršs jautājums var kļūt par piedauzības akmeni. Latvijas Radio raidījumā "Krustpunktā" Jūlija Stepaņenko nespēja atbildēt uz trīs reizes uzdotu jautājumu: Ir vai nav Krievija agresors karā pret Ukrainu?

* Karantīna divās nodaļās
Ogres slimnīcā aizvien vairāk jūt "Covid-19" slimnieku skaita pieaugumu, tāpēc, lai ierobežotu iespējamo slimības izplatību, pieņemts lēmums divās slimnīcas nodaļās – Ķirurģijas un traumatoloģijas, kā arī Internajā (terapijas un neiroloģijas) nodaļā noteikt karantīnu.

* Sprinteris Artūrs Pastors: "Man vēl daudz un smagi jāstrādā"
Pagājušās nedēļas nogalē ar piedalīšanos klubu sacensībās Itālijā vasaras sezonu noslēdza vieglatlēts Artūrs Pastors – sprinteris, kurš šobrīd noteikti ir ātrākais Ogres novadā, kā arī viens no ātrākajiem visā Latvijā.

* "Lielvārde/Fat Pipe" sezonas ievadā līderis
Septembra vidū startēja ELVI florbola līgas vīriešiem jaunā sezona. Šo nedēļu turnīra līderes godā sagaidīja komanda "Lielvārde/Fat Pipe", kas pirmajā spēlē gan piedzīvoja zaudējumu, bet pēc tam izcīnīja divas pārliecinošas uzvaras.

* Praktiski un noderīgi. Tuvojas termiņš ēku nodošanai ekspluatācijā
Līdz 2022. gada 1. oktobrim ekspluatācijā jānodod būves, kuru būvniecība sākta un būvatļauja tika saņemta pirms 2014. gada 1. oktobra. Ja tas nav iespējams un būvdarbi jau ir uzsākti, jālūdz būvvalde pagarināt būvatļauju.

Laikrakstu "Ogres Vēstis Visiem" pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot "OVV" kopā ar "Laimīgo Programmu" – izdevīgāk!