Trešdiena, 24.07.2024 08:11
Krista, Kristiāna, Kristiāns, Kristīne
Ceturtdiena, 24. novembris, 2022 21:27

Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" 25. novembra numurā:

ogrenet.lv
Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" 25. novembra numurā:
Ceturtdiena, 24. novembris, 2022 21:27

Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" 25. novembra numurā:

ogrenet.lv

* Ogresgalā atvērta aptieka! Ja daudzviet Latvijas laukos klientu trūkuma dēļ aptiekas pārtrauc savu darbību, tad Ogresgalā gluži pretēji, pateicoties Ogresgala pagasta pārvaldei, aktīvu iedzīvotāju iniciatīvai un farmaceitu atsaucībai, – nule kā durvis vērusi jauna aptieka.

* Ikšķilē apkures tarifam no janvāra –27%
Līdz šim Ikšķilē bijis viens no augstākajiem siltuma tarifiem valstī. Pēc neliela krituma decembrī, nākamā gada sākumā to plānots samazināt vēl vairāk nekā par ceturto daļu. Taču atviegloti nopūsties daudzdzīvokļu namu iemītnieki varēs tikai tad, kad Ikšķile tiks vaļā no gāzes atkarības.

* Svētku jēgu meklējot. Redakcijas komentārs
Valsts svētku svinīgums vēl atblāzmojas jūtīgos logos, bet dvēsele baltojas jaunam uznācienam. Pēc dienas, 27. novembrī, degsim pirmo adventes svecīti, tad ik pēc nedēļas vēl pa vienai, līdz to skaits sasniegs 4, un Ziemassvētki būs klāt. Brīnums, ka jau tik ātri!

*Valija Uzulniece: «Skrējienu rīkojām par godu Latvijai!»
18. novembrī jau 36. reizi notika tautas skrējiens «Rembates aplis», kurā vienmēr piedalās apmēram 200 skrējēju, ir bijis arī vairāk. Pašu pirmo skrējienu rīkotāja Valija Uzulniece no Lielvārdes jau labu laiku ir pensionāre, bet šim pasākumam joprojām cītīgi seko līdzi katru gadu.

* Uzņēmēju pieredzes stāsti
Tuvojoties Ogres novada Uzņēmēju dienai, pašvaldība apzinājusi vietējos uzņēmējus, mājražotājus un amatniekus, kas ar saviem ražojumiem padara mūsu ikdienu ērtāku, gardāku un skaistāku.

* Ar sirdi Taurupē
Šoreiz par novada gaišo galu Taurupi un pagasta pārvaldnieku Jāni Stafecki kā šīs burvīgās Dieva zemītes īstenu saimnieku.

* Pirmpirkuma tiesības darījumos ar lauksaimniecības zemi Lauksaimniecības zeme vienmēr ir bijusi vērtīgs resurss, kurā ieguldīt līdzekļus. Šādi pirkumi tiek stingri regulēti ar mērķi zemi saglabāt un izmantot lauksaimniecības apritē.

* Vēsture. Suntažu skolotājs Arturs Āķis
Viens no decembra jubilāriem mūsu novadniekiem ir skolotājs Arturs Āķis, kurš Suntažu skolā nostrādājis gandrīz 30 gadu un tikpat ilgi bijis arī kora diriģents.

Laikrakstu "Ogres Vēstis Visiem" pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot "OVV" kopā ar "Laimīgo Programmu" – izdevīgāk!