Pirmdiena, 24.06.2024 07:52
Jānis
Ceturtdiena, 25. augusts, 2022 17:07

Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" 26.augusta numurā:

ogrenet.lv
Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" 26.augusta numurā:
“Fazer Latvija” jaunās ražotnes lentu svinīgi pārgriež Ogres novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Egils Helmanis un “Fazer Bakery Baltic” vadītāja Anne Mere. Publicitātes foto
Ceturtdiena, 25. augusts, 2022 17:07

Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" 26.augusta numurā:

ogrenet.lv

* Ogres Centrālā bibliotēka – viena no Latvijas 2021.gada labākajām būvēm!Ogres Centrālās bibliotēkas ēka (OCB) prestižajā konkursā “Gada labākā būve Latvijā 2021” uzvarējusi nominācijās “Koka būve” un “Publiska jaunbūve”, kā arī ieguvusi simpātiju balvu.Vairāk – jaunajā “OVV”.

* “Fazer Latvija” ražotnē Ogrē atklāj jaunu tostermaižu produkcijas ražošanas līniju;
* Jauna naudas izkrāpšanas metode: krāpnieki strādā komandā, uzdodoties par policistiem un banku darbiniekiem
Vairāk – jaunajā “OVV”.


* Cenu lēcieni “Nord Pool” biržā karstās vasaras dienās
Gan elektrības lietotāju, gan tās ražotāju uzmanība pēdējās nedēļās pastiprināti tika pievērsta rekoraugstajām elektrības cenām “Nord Pool” biržā. Ar ko saistīti šie cenu lēcieni, skaidro eksperts – AS “Latvenergo” enerģijas vairumtirdzniecības direktors Guntis Lūsis.
Vairāk – jaunajā “OVV”.


* Marija Ločmele: “Nebaidīties un darīt!”
Marija Ločmele, fitnesa trenere, Rīgas Stradiņa universitātes Rehabilitācijas fakultātes 4.kursa fizioterapijas studente, ogrēniete – atgriezusies no sešu dienu ilga un 430 kilometru gara ceļojuma pa Igauniju. Ar velosipēdu un vienatnē. Dzelzceļa pakalpojumi izmantoti, lai nokļūtu Tapā un no Skultes atpakaļ uz Ogri.
Vairāk – jaunajā “OVV”.


* Stiprie stāsti – pirms un pēc: “Pats svarīgākais ir sākumā nesalūzt,” atzīst Oskars Počkajs
Diemžēl pašā spēku plaukumā, kad Oskaram bija vien 29 gadi, kad bērni – meita, kurai tagad jau 30, un dēls, kuram 28 gadi, bija vēl pavisam mazi, notika nelaime. Tajā liktenīgajā dienā Oskars tīrīja bisi, un tā negaidot izsprāga, trāpot kājā. 1996.gada rudenī viņš no slimnīcas mājās atgriezās ar vienu kāju.
“Nē, nav jau tā ka varu visu – dejot vairs nevaru, arī ar moci braukt, par slēpošanu, slidošanu jāaizmirst,” smaidot saka Oskars un jau nopietnāk piebilst: “Tas ir pirmais, kas nāk prātā, tad sāc domāt, ko vēl vari un saproti, ka ikdienas dzīvē īstenībā nav nekā tāda, ko nevaru.”


* ONKC amatiermākslas kolektīvi uzņem jaunus dalībniekus;
* Pie LNO diriģenta pults atgriežas Atvars Lakstīgala;
* Nedēļas nogalē – Krapes muižas svētki un Mājas kafejnīcu dienas;
* Sports: Ikšķilietim Gailumam 6.vieta Eiropā; Ogres bokseri uzvar Sporta skatuves ringā; Alisei Zilbertei 2.vieta un personīgais rekords Krakovā.

Laikrakstu "Ogres Vēstis Visiem" pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot "OVV" kopā ar "Laimīgo Programmu" – izdevīgāk!