Svētdiena, 21.07.2024 23:24
Meldra, Meldris, Melisa
Pirmdiena, 25. jūlijs, 2022 17:14

Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" 26.jūlija numurā:

ogrenet.lv
Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" 26.jūlija numurā:
Rembates sporta svētku laureātu kopbilde. Foto no Ogres novada pašvaldības arhīva
Pirmdiena, 25. jūlijs, 2022 17:14

Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" 26.jūlija numurā:

ogrenet.lv

* Apstrīd atteikumu izdot būvatļauju tirdzniecības centra būvniecībai Ikšķilē"Lielveikalus būvē pilsētu malās, nevis sirdīs, vismaz Eiropā tā dara, lai nesabojātu mazpilsētas vidi un skatu. Turpināsim runāt ar ieceres attīstītājiem, varbūt varēsim piedāvāt kādu citu variantu, kur ieceri īstenot," sacīja Ogres novada domes priekšsēdētājs Egils Helmanis.

* Pašvaldība īpašumu Ogrē, Rīgas ielā 45, nodod Zemkopības ministrijas pārziņā;
* Ķeguma pilsētas pārvaldes vadītāja vietnieces amatam virza Inesi Dilāni
Izvērtējot Lielvārdes novada pašvaldības iekšējās auditores Ineses Dilānes amata pienākumus, darba rezultātus, kvalifikāciju un profesionālo pieredzi, starp darba devēju un darbinieku panākta vienošanās par darba tiesisko attiecību turpināšanu Ķeguma pilsētas pārvaldes vadītāja vietnieka amatā, lai gan šim amatam I.Dilāne konkursa kārtībā nebija pieteikusies.


* Jumpravas pamatskolu varētu vadīt Arīda Mārša
Arīda Mārša ir strādājusi par direktora vietnieci audzināšanas jomā Suntažu sanatorijas internātpamatskolā, astoņus gadus bijusi audzinātāja bērnudārzā Anglijā un šobrīd ir PII “Ketes māja” Rīgā vadītāja.


* Ogres slimnīcā sagaidīts šī gada 300.mazulis!
Aizvadītajā nedēļā, 24.jūlijā, pulksten 17.34 SIA “Ogres rajona slimnīca” Dzemdību nodaļā piedzīvots priecīgs brīdis – pasaulē nākusi ķegumiešu Lienes un Mikus meitiņa Kate, kura ir Ogres slimnīcā šogad piedzimušais 300.mazulis. Kate piedzimstot svēra 3766 gramus un bija 54 centimetrus gara. Meitenīte ir trešais bērniņš ģimenē.


* Jaunlaulāto “mīlestības slēdzenēm” izveidots “Mīlestības koks”’;
* Purvīša glezna “Rīga. Citadele” pieder Ogres Vēstures un mākslas muzejam
1986.gadā šo Vilhelma Purvīša gleznu muzejam pārdeva Tatjana Upmane. Pēc viņas stāstītā, šo gleznu V.Purvītis uzdāvinājis viņas vectēvam Maksam Šervinskim un kopš 1909.gada tā bijusi viņu ģimenes īpašums.
M.Šervinskis bija ievērojams arhitekts, viens no jūgendstila aizsācējiem Rīgā, kā arī bija ilggadējs Rīgas Amatnieku biedrības Amatniecības skolas direktors.


* Piedalies konkursā un nopelni brīvbiļeti uz 4. Starptautiskā Operetes festivāla Galā koncertu un “Valšu vakaru”!
* Sports: Rembates sporta svētkos spēkojas divi desmiti komandu; ogrēniešiem rekords un medaļas sacensībās Igaunijā; ikšķilietim Gailumam līdz finālam pietrūkst pusmetra.

Laikrakstu "Ogres Vēstis Visiem" pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot "OVV" kopā ar "Laimīgo Programmu" – izdevīgāk!