Pirmdiena, 17.06.2024 16:43
Artis, Artūrs
Pirmdiena, 28. novembris, 2022 17:00

Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" 29. novembra numurā

ogrenet.lv
Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" 29. novembra numurā
Pirmdiena, 28. novembris, 2022 17:00

Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" 29. novembra numurā

ogrenet.lv

* Novada deputāti dosies uz UkrainuŅemot vērā Ukrainā joprojām notiekošo karadarbību, Ogres novada domes priekšsēdētājs, četri deputāti un Reliģisko lietu komisijas priekšsēdētājs drīzumā plāno apmeklēt Ogres novada sadraudzības pilsētas, lai turp nogādātu humānās palīdzības sūtījumu.

* Ziemassvētku egles ir iedegtas!
Līdz ar Ziemassvētku egļu iedegšanu Ogrē, Ikšķilē, Ķegumā, Lielvārdē un arī citviet novadā, ir sācies Ziemassvētku gaidīšanas laiks. Kopā ar eglītēm iemirdzējušies arī svētku rotājumi.


* Sanatorijai "Ogre" – metu konkurss
Sanatorija "Ogre" izsenis bijusi iestāde, kas saistīta ar iedzīvotāju veselības veicināšanu. Lai šo funkciju zināmā mērā atjaunotu, Ogres novada pašvaldības pārstāvji izsludinājuši metu konkursu sanatorijas "Ogre" ēkas un teritorijas attīstībai.


* "Namsaimnieks" kļūdījies oktobra rēķinos
Uzņēmums "Ogres Namsaimnieks" iedzīvotājiem ir kļūdaini aprēķinājis oktobra siltuma patēriņu un rēķinos par novembri to kompensēs. Savukārt, ja "Namsaimnieka" kļūdas dēļ iedzīvotāji savlaicīgi nebūs apmaksājuši rēķinu, par to netiks piemērots līgumsods.


* Sanda Erbsa: "Staigāt vēl nemācēju, bet jau sāku skriet"
Pirms nedēļas Ogres stadiona hallē notika Parasporta svētki bērniem un jauniešiem ar īpašām vajadzībām, kurus vadīja trenere Sanda Erbsa. Viņa jau trīs gadus ir ogrēniete, Ogrē jūtas fantastiski, turklāt šeit viņai ir arī darbs, kas reizē ir sirdslieta.


* Kad dziesma paceļ spārnos
Lielā saruna ar četru Vispārējo latviešu dziesmu svētku virsdiriģenti, Ogres novada un Ogres apriņķa koru virsdiriģenti, Ogres novada Kultūras centra sieviešu kora "Rasa" diriģenti un māksliniecisko vadītāju, Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas profesori, Triju Zvaigžņu ordeņa kavalieri Airu Birziņu.

Laikrakstu "Ogres Vēstis Visiem" pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot "OVV" kopā ar "Laimīgo Programmu" – izdevīgāk!