Piektdiena, 19.07.2024 06:12
Digna, Jautrīte, Kamila
Ceturtdiena, 2. jūnijs, 2022 17:27

Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" 3.jūnija numurā:

ogrenet.lv
Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" 3.jūnija numurā:
Ogres novada 63 pedagogu saimi, kuri nule nosvinēja skolas 20 gadu jubileju, nākamajā mācību gadā sagaida jauni izaicinājumi, jo skola no sākumskolas pārtaps par pamatskolu. Foto no Ogres sākumskolas arhīva
Ceturtdiena, 2. jūnijs, 2022 17:27

Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" 3.jūnija numurā:

ogrenet.lv

* Nosvinēti Ogres sākumskolas 20 gadi, turpmāk tā būs pamatskola Sirsnīgi pateicības vārdi tika veltīti skolotājām Ilonai Dikai un Ilonai Arnītei, kuras Ogres sākumskolā strādā no 2011.gada un nu dodas pelnītā atpūtā.

* Cilvēciska kļūda...
"Vadoties no šādām analīzēm, cilvēku var, kā mēdz teikt, noārstēt, un neviens nesapratīs, ka notika un kāpēc" – saku laboratorijas darbiniecei, bet viņa man atbild: "Tā vienkārši ir cilvēciska kļūda. Tādas laiku pa laikam gadās, un ne tikai mūsu laboratorijā, bet citās arī."
Šī saruna ir ar "NMS Laboratorijas darbinieci”, bet visu pēc kārtas," tā savu rūgtās pieredzes rakstu iesāk žurnāliste Dzintra Dzene.


* Tīnūžos divus gadus darbojies nelegāls karjers;
* Lielvārdes senioru teātris "Paši" desmitgadi atzīmē ar pirmizrādi
Teātra režisores Skaidrītes Tilakas stāstījums un izrāžu videofragmenti atsauca atmiņā iestudētās lugas, kurās 142 lomas atveidojuši 33 aktieri un aktrises. Bijušas vairāk nekā 70 izrādes, daļa no tām – viesizrādes. Desmit gadu laikā kopumā iestudētas 13 lugas. Projektu ietvaros bijušas 16 viesizrādes.


* Ogres novada domes deputāta Valentīna Špēļa valsts amatpersonas deklarācija;
* Modris Krūmiņš par mūziku, dzīvi, saprotamo un grūti tulkojamo
– Kas iegūlies dzīvā atmiņā no muzikantu brālības gadiem? Ballītēs, jubilejās, kāzās, bērēs, cita veida muzikālos sarīkojumos, kur sava gaisotne, savas dīvainības…
– Traks jautājums! Atbilde aizņemtu bezgalīgi daudz laika un vietas. Mani muzikanta piedzīvojumi ir bijuši kā sirdij patīkams “murgs”. Nenožēloju neko! Spēlēts kādās 300 kāzās, uz viņsauli esmu vadījis kādus 5000 paradīzes pretendentus. Atkal jāpajoko: par laimi – sliktas atsauksmes neesmu dzirdējis ne no vieniem, ne otriem...
Andra Upenieka sarunu ar Modri Krūmiņu lasiet jaunajā "OVV".


* Gan Ikšķiles, gan Birzgales bērnudārzam jaunas vadītājas;
* Ogres bibliotēkā darbojas Sēklu maiņas punkts;
* Nosvinēta Suntažu pagasta – ciema 90 gadu jubileja;
* Sports: Ogres novada senioriem uzvara svaru bumbu celšanas sacensībās; Ogres jaunajiem vieglatlētiem 12 medaļas sacensībās Jelgavā; Ogres daudzcīņniekiem personīgie rekordi Pērnavā.

Laikrakstu "Ogres Vēstis Visiem" pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot "OVV" kopā ar "Laimīgo Programmu" – izdevīgāk!