Piektdiena, 24.05.2024 19:23
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Pirmdiena, 29. augusts, 2022 16:55

Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" 30.augusta numurā:

ogrenet.lv
Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" 30.augusta numurā:
Ogres slimnīcā gaisa temperatūra nebūs jāregulē uz +16 grādiem, apkure tiks nodrošināta tāpat kā iepriekš. Dzintras Dzenes foto
Pirmdiena, 29. augusts, 2022 16:55

Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" 30.augusta numurā:

ogrenet.lv

* Arī šoziem Ogres slimnīcā pacienti būs gan paēduši, gan siltumā Latvijas slimnīcu biedrības pārstāvji publiskajā telpā pauduši bažas, ka līdz ar energoresursu sadārdzinājumu, lai spētu izdzīvot, slimnīcām var nākties pieņemt dažādus nepopulārus lēmumus, gan pārejot uz pacientu divreizēju ēdināšanu, gan samazinot gaisa temperatūru iekštelpās. SIA “Ogres rajona slimnīca” valdes priekšsēdētājs Dainis Širovs mierina – Ogres slimnīcas pacienti arī šoziem būs gan paēduši, gan siltumā.Vairāk – jaunajā “OVV”.

* Nebūs viegli tev un tev arī
Rubrikā “Sveicināti!”, pirmo septembri gaidot, Andris Upenieks uzrunā skolēnus, vecākus un skolotājus.


* Egils Helmanis: “Svešo varu kropļojumi no mūsu dzīves vides jātīra!”
Ko par ielu nosaukumu maiņu domā ogrēnieši un lielvārdieši?
Lai gan lēmums par ielu nosaukumu maiņu jau ir akceptēts Ogres novada domes sēdē, diskusijas šajā sakarā sociālajā vietnē Facebook.com nerimst. “OVV” piedāvā iepazīties ar vairāku iedzīvotāju izteikto viedokli – “par” un “pret”.


* Aiztur par netiklām darbībām pret mazgadīgo
Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Ogres policijas iecirkņa darbinieki aizdomās par netiklām darbībām pret mazgadīgu personu uz karstām pēdām aizturējuši vīrieti, kurš jau agrāk bijis tiesāts par analogām darbībām.
24.augustā nolūkoto upuri vīrietis uzrunājis Ogrē, Vidus prospektā. Lai saruna ar astoņgadīgo zēnu norisinātos pēc izvirtuļa ieplānotā scenārija, puisēns cienāts ar saldējumu, tomēr zēnu jaunā “drauga” uzmācīgā uzvedība drīz vien sākusi biedēt un viņam laimīgā kārtā izdevies aizbēgt.
Vairāk – jaunajā “OVV”.


* Autobusu kustības saraksts jaunajā sabiedriskā transporta maršrutā Nr. 5386 Ogre–Turkalne–Tīnūži–Ikšķile–Ogre (no 2022. gada 1. septembra);
* Seniori, uz skolu!
Ikšķiles Senioru skolas vadītājas Sanitas Bertmanes rakstā – par Ikšķiles Senioru skolu, kura uz pirmo tikšanos aicina 5.oktobrī.


* Sports: Skolotāju sporta spēlēs uzvar Lielvārdes pamatskolas komanda; Ikšķilietim Patrikam Gailumam 6.vieta Dimanta līgas posmā; Lielvārdes sporta centrā jauno mācību gadu uzsāk ar kopīgu skrējienu.

Laikrakstu "Ogres Vēstis Visiem" pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot "OVV" kopā ar "Laimīgo Programmu" – izdevīgāk!