Pirmdiena, 24.06.2024 07:28
Jānis
Pirmdiena, 3. oktobris, 2022 17:00

Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" 4.oktobra numurā:

ogrenet.lv
Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" 4.oktobra numurā:
Pirmdiena, 3. oktobris, 2022 17:00

Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" 4.oktobra numurā:

ogrenet.lv

Tā vēlējām Ogres novadāVairākums pilsoņu savu pienākumu ir izpildījuši. Ogres novadā vēlēšanās piedalījās gandrīz 70% balsstiesīgo iedzīvotāju, kas ir lielisks rādītājs. Piedāvājam vēlēšanu reportāžu no Ogres novada un detalizētus rezultātus no katra vēlēšanu iecirkņa.

Aktuālais viedoklis
Tiem, kuri līksmo par "Krievu savienības" un "Saskaņas" palikšanu aiz borta, jāatceras, ka jaunajā Saeimā iekļūst, iespējams, pat ekstrēmāks un Latvijas valstij naidīgāks politisks spēks par Ždanokas varzu.

Bez spiediena tā lieta nekustēs...
Jau gandrīz mēnesi Ogres novada pašvaldības darbinieki apkopo iedzīvotāju iesūtīto informāciju par SIA «Liepājas autobusu parks» neizpildītajiem vai kavētajiem reisiem, garām pieturvietām pabraukušajiem autobusiem, neuzņemot pasažierus, un daudz ko citu. Ik dienu tiek saņemtas vismaz desmit iedzīvotāju sūdzības.

Lielvārdē uzsāk piecu ielu seguma pārbūvi
Līdz ar ūdenssaimniecības darbu pabeigšanu Lielvārdē vienlaikus piecās ielās uzsākti sen gaidītie ielu seguma pārbūves darbi.

Agnese Pastare: "Skriešana kļūst arvien populārāka"
2. oktobrī ar skrējienu seriāla pēdējo kārtu un laureātu apbalvošanas ceremoniju finišēja sacensības "Apkārt Zilajiem kalniem", tāpēc bija īstais brīdis, lai uz nelielu sarunu aicinātu galveno tiesnesi Agnesi Pastari.

Laikrakstu "Ogres Vēstis Visiem" pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot "OVV" kopā ar "Laimīgo Programmu" – izdevīgāk!