Ceturtdiena, 18.04.2024 04:39
Jadviga, Laura
Otrdiena, 5. jūlijs, 2022 08:10

Laikraksta “Ogres Vēstis Visiem” 5.jūlija numurā:

Ogres Vēstis Visiem
Laikraksta “Ogres Vēstis Visiem” 5.jūlija numurā:
Otrdiena, 5. jūlijs, 2022 08:10

Laikraksta “Ogres Vēstis Visiem” 5.jūlija numurā:

Ogres Vēstis Visiem

* Jaunais pārvadātājs savu darbību Ogres novadā sāk ar virkni atceltu reisu“”Liepājas autobusu parks” regulāri piesaista jaunus autobusu vadītājus, plānojot reisu izpildi atbildīgi, lai nodrošinātu nepārtrauktu pakalpojumu pieejamību klientiem. Galvenais iemesls reisu atcelšanai šobrīd ir esošo autobusu vadītāju darba nespēja, sekundāri – šoferu trūkums.

Mēs turpinām aktīvu darbu pie jaunu autobusu vadītāju piesaistes, aicinām darbā joprojām dīkstāvē esošos un nenodarbinātos šoferus, kuri iepriekš apkalpoja Ogres un Aizkraukles maršrutus. Kā arī restrukturējam iekšējos resursus tā, lai pēc iespējas mazāk ietekmētu plānoto reisu norisi, piesaistot autobusu vadītājus no Liepājas un Pierīgas,” tā A/S “Liepājas autobusu parks” izpilddirektors Māris Ārbergs.

* Darbu uzsāk Ogres novada pašvaldības policijas ūdens patruļa;
* Nodod nevajadzīgo elektrotehniku un laimē noderīgas balvas!
Ikviens kampaņas dalībnieks, kurš nodos kādu iekārtu, varēs piedalīties izlozē par vērtīgām balvām – jaunu telefonu, grīdas tīrīšanas robotu, TV vai veikalu Maxima dāvanu karti 100 eiro vērtībā.
Vairāk – jaunajā “OVV”.


* Ogresgalā jau devīto gadu sniedz “IE[SPĒJU” cilvēkiem ar īpašām vajadzībām;
* Andris Upenieks: Sargāsim sevi paši!
Varbūt noder radoša izdoma? Kāda ģimene ar diviem bērniem atpūtā pie jūras rīkojas gudri.
Noteikums stingrs: ja gribi pabradāt, tad tikai tētim vai mammai pie rokas. Ja gribas paplunčāties vairāk, lūdzu: līdzi pašiem savs piepūšamais baseins, kuru piesmelt ar jūras ūdeni dažu minūšu darbs. Kas vainas? Mazajiem pašiem sava jūriņa ar īstu jūras ūdeni! Gribi iekāpt lielajā jūrā, lūdzu, tikai mammai, tētim pie rokas!


* Sniedz galvojumu SIA “Ikšķiles māja” aizdevumam kurināmā iegādei;
* Kā izmantot vasaru savas veselības labā?
* Sports: Ikšķiliete Silvija Freimane – Eiropas bronzas medaļniece; Ogres NSC vieglatlētiem
sešas valsts čempionāta medaļas.


Laikrakstu "Ogres Vēstis Visiem" pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot "OVV" kopā ar "Laimīgo Programmu" – izdevīgāk!