Piektdiena, 24.05.2024 20:05
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Pirmdiena, 5. decembris, 2022 17:00

Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" 6. decembra numurā

Ogres Vēstis Visiem
Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" 6. decembra numurā
Pirmdiena, 5. decembris, 2022 17:00

Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" 6. decembra numurā

Ogres Vēstis Visiem

* «Romeo un Džuljeta» ārpus robežāmDienas centra «Saime» integratīvā teātra «Ārpus robežām» trupa ar izrādi «Romeo un Džuljeta» Starptautiskajā festivālā «Begasas 2022» ieguvusi godpilno otro vietu.

* Iekšlietu resora piecgades izaicinājumi
Iekšlietu sistēma ir gatava ķerties klāt jaunās ES fondu piecgades finansējumam – 218,7 miljoniem. Taču arī sarežģījumu Latvijas drošībai būs daudz daudz vairāk.

* Policistus sveic profesionālajos svētkos
Atzīmējot Valsts policijas dibināšanas dienu, godināti centīgākie Rīgas reģiona pārvaldes Ogres policijas iecirkņa darbinieki kā arī Ogres novada pašvaldības policisti.

* Par gaumi strīdas. Un kā vēl!
Viedokļu krustugunīs cenzūras gadījums Rotko centrā Daugavpilī. Vai krustā liktais porcelāna loceklis un Jēzus ar ieročiem ir māksla. Un, ja nav, vai to ir pamats aizliegt.

* Ukraiņiem nevar nepalīdzēt
Divi mikroautobusi un apvidus auto, kurā Ogres novada pārstāvji ar ziedojumu kravu mēro ceļu uz Ukrainu, jau ir šķērsojuši Latvijas robežu.

* Aigars Apinis: «Kamēr luste vēl ir, vajag darboties!»
Pirms nedēļas birzgalietis Aigars Apinis paraspēlēs Portugālē izcīnīja zelta medaļu diska mešanā, kā arī sudraba godalgu lodes grūšanā. Aicinājām Aigaru uz sarunu.

* Ziemas kausi šaušanā
Ogres novada Sporta centra rīkotajās sacensībās «Ziemas kauss 2022» ložu šaušanā dāmu konkurencē uzvarēja Kristīne Ertmane, bet kungu sāncensībā jau otro reizi pārāks par konkurentiem bija Ivars Upītis.

* Par Krapi allaž nomodā. Inese Sandore
Ogres novada dienvidaustrumu malā ir tāds neliels, mīlīgs pagasts Krape. Saruna ar enerģisko pagasta pārvaldes vadītāja Inesi Sandori. Par darbu un cilvēkiem.

* Rūta Logina. Ar ticības pieskārienu
Skatot ogrēnietes Rūtas Loginas tekstilgleznas šķiet apbrīnojami, ka māksliniece savos 80 gados joprojām spēj radīt tik niansēti smalkus darbus.

Laikrakstu "Ogres Vēstis Visiem" pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot "OVV" kopā ar "Laimīgo Programmu" – izdevīgāk!