Trešdiena, 24.07.2024 09:38
Krista, Kristiāna, Kristiāns, Kristīne
Pirmdiena, 5. septembris, 2022 15:13

Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" 6. septembra numurā lasiet:

ogrenet.lv
Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" 6. septembra numurā lasiet:
Pasažieriem pieturvietās ik dienas nākas zīlēt – atbrauks autobuss vai nē? Foto Dzintra Dzene
Pirmdiena, 5. septembris, 2022 15:13

Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" 6. septembra numurā lasiet:

ogrenet.lv

* Ukrainietei Suntažu autobusā ielauž krūškurviTas bija reiss no Suntažiem uz Ogri. Autobusa vadītājs piepeši strauji bremzēja, pasažieri klupdami krizdami centās noturēties kājās, taču vairāki zaudēja līdzsvaru. Ukrainiete Olena tika tā saspiesta, ka ribas ielūza. Šis ir kārtējais incidents, kas raksturo novadā ienākušā pārvadātāja – "Liepājas autobusu parka" – sniegto pakalpojumu katastrofāli zemo kvalitāti.

* Jaunais pārvadātājs Ogres novadā nav izpildījis jau vismaz 240 reisus
Pašvaldības deputāti to uzskata par klaju ņirgāšanos un ir pieprasījuši Ministru kabinetam saistībā ar kritisko situāciju sabiedriskā transporta nodrošināšanā Ogres novadā izsludināt ārkārtējo stāvokli.

* Karstas diskusijas par autoplaci savrupmāju rajonā
Daudzi ogrēnieši un pilsētas viesi zina laukumu tūdaļ aiz dzelzceļa pārbrauktuves Ogrē, Dārza ielā 33, kur pasākumu laikā Ogres estrādē apmeklētāji mēdza novietot savus auto. Šobrīd laukums apjozts ar žogu un īpašnieks ieplānojis to apbūvēt. Notiek publiskā apspriešana.

* Lauku skolas priekšrocība
Kā aizritēja 1. septembris Ķeipenes pamatskolā. Lai arī maza skola, vienmēr mājīga, sirsnīga, mīļa un uz mūžu labā atmiņā paliekoša. Saruna ar pagasta pārvaldes vadītāju Vilni Sirsoni.

* Zaļās klases koku stāsti
"Rīgas Mežu" vides izglītības centrs "Zaļā klase" iedibina jaunu tradīciju – rudens radošo plenēru. Pirmajā pasākumā 25 Ogres Mūzikas un mākslas skolas jaunieši uzzīmēja 25 brīnišķīgas dabas bildes zaļās klases vidē.

* Jānis Kozlovskis: "Forši bija noslēgt savu apli ar uzvaru"
Komandas SK "Ogre" vadītājs Jānis Kozlovskis sarunā ar "OVV" pastāstīja par ogrēniešu sekmēm, kā arī par to, ka nolēmis likt punktu savai autokrosa braucēja karjerai.

* Florbols. "Lielvārde/Fat Pipe" izcīna "Oxdog" kausu
Lielvārdieši četrās spēlēs guva četras uzvaras, kļūstot par turnīra galvenās trofejas īpašniekiem.

* Iz pagājības
Laikraksts "Ogres ziņas" 1939. gada 26. augustā vēsta par Rozēnu māju saimnieka E. Mauliņa skumjo galu. Šis, piedzēries izbraucis no Madlienas. Ejot gar ezera krastu nakts tumsā zirgs ar visu braucēju iegāzušies ezerā un kā zirgs, tā braucējs Mauliņš noslīkuši.

Laikrakstu "Ogres Vēstis Visiem" pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot "OVV" kopā ar "Laimīgo Programmu" – izdevīgāk!