Trešdiena, 24.07.2024 09:06
Krista, Kristiāna, Kristiāns, Kristīne
Ceturtdiena, 6. oktobris, 2022 17:13

Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" 7. oktobra numurā:

ogrenet.lv
Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" 7. oktobra numurā:
Ceturtdiena, 6. oktobris, 2022 17:13

Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" 7. oktobra numurā:

ogrenet.lv

* Zilajos kalnos egles kalstAtpūšoties dabas parkā «Ogres Zilie kalni», iedzīvotāji pamanījuši egles, kuras sākušas kalst, un ir satraukušies par notiekošo. Pie vainas mizgrauzis.

* Ogre palīdzēs Lielvārdei ar gāzi
Lielvārdē apkures jautājums šobrīd joprojām ir aktualitāte numur viens, jo apkurē tiek izmantota dabasgāze un jau iztērēts viss šai apkures sezonai paredzētais finansējums. Kā šo situāciju vērst par labu?

* Novadā būs vienādi apbalvojumi
Pašvaldības, lai godinātu savus iedzīvotājus par īpašiem sasniegumiem un ieguldījumiem, pasniedz apbalvojumus dažādās nominācijās. Pēc reģionālās reformas, izveidojoties vienam – Ogres – novadam, arī apbalvojumi turpmāk būs vienādi.

* Esam tāda kā treneru komanda
Pēc dažu gadu pārtraukuma, kad Ogrei nācās iztikt bez lielā futbola, mums atkal ir sava komanda – «Ogre United». Par sezonas mērķiem stāsta spēlējošais treneris RAIVIS RUBĪNS.

* Plauža burvīgās pievilcības varā
Tuvākā un tālākā apkārtnē Plaužu ezeru ļaudis dēvē par Plaudi – vienkārši un negrozāmi. Sarunaa ar Plauža saimnieci Agitu Celmiņu.

* Deju kolektīvs «Ķegums». Dziesmu svētku iedvesmots
Dziesmu svētki ir katra dejotāja zvaigžņu stunda. Emocionālais pacēlums, kas ir šajā notikumā, tas ir pāri visam. Tā ir alga un balva par paveikto mēģinājumos, dejai veltīto laiku un mīlestību.

* Kārlis Padegs. Dendijs ar cigareti
Novadniekam, izcilajam gleznotājam Kārlim Padegam, kurš jau 16 gadu vecumā Krapes pagasta «Kaņepēnos» sarīkojis savu pirmo personālizstādi, 8. oktobrī ir 111. dzimšanas diena.

* Kas drīkst rīkoties ar mantojumu, kamēr tas vēl nav pieņemts
Nomirst tuvinieks, un mantinieki sāk kārtot mantojuma lietu. Laiks, kādu notārs var izsludināt, lai pieteiktos mantojumam, var būt līdz pat gadam. Kurš šajā laikā rīkojas ar mantojumu, kurš kārto rēķinus?

Laikrakstu "Ogres Vēstis Visiem" pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot "OVV" kopā ar "Laimīgo Programmu" – izdevīgāk!