Pirmdiena, 24.06.2024 05:58
Jānis
Pirmdiena, 8. augusts, 2022 21:49

Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" 9.augusta numurā:

ogrenet.lv
Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" 9.augusta numurā:
19.augustā pulksten 19 Didzis Pučs OVMM vadīs ekskursiju, kur ikvienam interesentam pastāstīs par izstādē redzamajiem priekšmetiem un daudzus arī būs iespējams iepazīt darbībā. Foto no OVMM arhīva
Pirmdiena, 8. augusts, 2022 21:49

Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" 9.augusta numurā:

ogrenet.lv

* Sēņošanas sezona sākas untumaini
"Lietus bija, mitruma it kā pietiek, bet sēnes, ja kādas citas, izņemot gailenes, izdodas atrast, ir ļoti tārpainas. Nevarēju podiņus salasīt pat mērcītei, arī beku pagaidām ir ļoti maz," stāsta Sarmīte no Ogres, kura pirms nedēļas bijusi mežos Tomes pusē. Viņa ir pārliecināta, ka sēnēm šoruden tomēr jābūt un ka daba pati visu sakārtos.

"Nav nekādu sēņu!" zina teikt ogrēnietis Jāzeps Novikovs, kurš pircējiem piedāvā medu. “Ogresgalā tieši pie dravas ir mežs. Piecas bērzlapītes tur bija, bet noēda gliemeži.” Andrejs Bula, jautāts par šīs sezonas sēņošanas rezultātiem, paskaidro, ka tuvākajā apkārtnē – ne uz Ogres salas, ne Zilajos kalnos – pagaidām sēņu neesot. “Brīnos. Lietus taču lija, silts, bet – nav...” viņš teic.


* Ogres teātris nominēts prestižajai Eiropas “Amateo 2022” balvai!
Starp 15 “Amateo” balvai šogad nominētajiem kultūras projektiem vienīgais pārstāvis no Baltijas ir Ogres teātris ar izrādi “Vakars ar Kokto” Jāņa Kaijaka režijā, iekļūstot konkursa pirmajā kārtā līdzās Beļģijas, Īrijas, Serbijas, Vācijas, Rumānijas, Skotijas, Anglijas un Portugāles pārstāvjiem. Konkursa otrajā kārtā tiks izziņoti pieci finālisti, kas sacentīsies par galveno balvu.


* Par valsts atbalstu mājsaimniecībām siltumenerģijas izmaksu segšanai
EM sagatavots normatīvais regulējums, kas noteiks detalizētus atbalsta saņemšanas nosacījumus mājsaimniecībām energoresursu cenu pieauguma kompensēšanai, informē Ekonomikas ministrijas (EM) Sabiedrisko attiecību nodaļas darbinieki. Paredzēts atbalsts arī mājsaimniecībām, kur apkurei izmanto malku un koksnes briketes. Pilnveidots arī atbalsta mehānisms dabasgāzes lietotājiem.
Vairāk – jaunajā “OVV”.


* 13.augustā Meņģelē – 75. Sporta svētki;
* OVMM jauna izstāde – goda vietā tehnikas vectētiņi
Izstādē apskatāma Didža Puča radiotehnikas un elektronisko ierīču kolekcija. Izstāde ir patiesi unikāla – tajā iespējams iepazīties ar Latvijā pirmo televizoru, pirmo radio, printeri, Ogres televīzijas pirmo raidītāju, kā arī citām mūsdienās nu jau neparastām ierīcēm.


* Satiksmes autobusam iebraucot kokā, – četri cietušie
Pēc minētā ceļu satiksmes negadījuma Ogres slimnīcā nogādāts autobusa vadītājs, kuram konstatēts galvas smadzeņu satricinājums un galvas sasitums. Slimnīcā nogādātas arī divas pasažieres – viena ar galvas smadzeņu satricinājumu un otra ar nelielu vaļēju brūci galvā. Vēl viena negadījumā cietusī pasažiere no hospitalizācijas atteicās.


* Recepte: Gaileņu zupa ar zemes spēku un augusta brieduma pilnību;
* Sports: Bokseriem Vulim un Jākobsonam uzvaras turnīrā Daugavpilī; Trešo reizi noticis florbola turnīrs “Ogre Open”; “Ogre United” turpina nevainojami.

Laikrakstu "Ogres Vēstis Visiem" pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot "OVV" kopā ar "Laimīgo Programmu" – izdevīgāk!