Pirmdiena, 17.06.2024 17:12
Artis, Artūrs
Ceturtdiena, 8. septembris, 2022 17:00

Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" 9. septembra numurā:

ogrenet.lv
Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" 9. septembra numurā:
Ogresgala rūpnīcā civilie braucamie pārtop militāri taktiskā transportā specifisku militāru uzdevumu veikšanai Ukrainas frontes priekšējās līnijās un dziļi ienaidnieka aizmugurē. Foto Uģis Svirido
Ceturtdiena, 8. septembris, 2022 17:00

Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" 9. septembra numurā:

ogrenet.lv

* Mūsu kvadras var vairāk!Tepat Ogresgala pagastā, uzņēmuma "LV-Teh" rūpnīcā, Latvijas iedzīvotāju un uzņēmumu ziedotie civilie kvadricikli tiek pārbūvēti militāram pielietojumam un sūtīti uz fronti Ukrainā. Jau 62 karošanai pielāgoti braucamie ir palīdzējuši ukraiņiem varonīgajā cīņā pret krievu okupantiem.

* Streikos arī Ogres novada pedagogi
Pēc vienpadsmit dienām Latvijas pedagogi plāno uzsākt ilgtermiņa streiku. Tam gatavojas arī mūsu puses pedagogi. "OVV" uz sarunu aicināja vairāku novada mācību iestāžu direktorus, pedagogus un arodbiedrību līderus, lai censtos izprast, kāpēc nepieciešams streiks un vai nav citu risinājumu.

* Kāpēc neatbrauca autobuss
Tas, kā "Liepājas autobusu parks" nodrošina sabiedriskos pārvadājumus Ogres novadā, ir viena vienīga administratīva katastrofa. Cilvēki, gaidot autobusu, pieturvietās nosirmo. Kāpēc tā? Autentiska saruna ar dispečeri.

* Jaunajai Dzemdību nodaļai jau betonē pamatus
Ogres slimnīcas apmeklētāji var vērot, kā soli pa solim top jaunās Dzemdību nodaļas korpuss. Šobrīd notiek tā pamatu betonēšana. Statistikas dati liecina, ka aizvien vairāk jauno māmiņu tieši Ogres slimnīcu izvēlas kā vietu, kur laist pasaulē bērniņu.

* Ugunsdzēsēji izglābj zirgu – senioru un kaķi – junioru
Ogres Zilajos kalnos pagājušajā svētdienā risinājās dramatisks notikums ar laimīgām beigām. Ugunsdzēsēji burtiski izraka no kraujas nogāzušos un smiltīs iestigušu zirgu. Savukārt sestdien otrā Latvijas pusē izglābts mincis.

* Pusstunda dzīvē ar Mihailu Gorbačovu
Māksliniece, mākslas pedagoģe, mākslas studijas "Rasas krāsas" dibinātāja un vadītāja, ikšķiliete Lauma Palmbaha ar Gorbačovu un viņa dzīvesbiedri Raisu tikās pirms vairāk nekā 35 gadiem un atzīst – nepamet sajūta, ka ar Gorbačova aiziešanu noslēgusies vesela ēra.

* Invaliditāte nav šķērslis
Stiprais stāsts ar II grupas invalīde lielvārdiete Viju Dzērvi. 63 gadu vecumā viņa sāka nodarboties ar pauerliftingu – svaru stieņa spiešanu guļus. Jau pirmajās sacensībās Bauskā tika izcīnīta zelta medaļa.

* Kaspars Kreimanis: "Konkurence uz vietu sastāvā būs nenormāli liela"
Startē 30. Latvijas čempionāts florbolā. Lielvārdes komandas galvenais treneris Kaspars Kreimanis stāsta, kādas izmaiņas notikušas lielvārdiešu sastāvā un kā ir ar spēlētāju motivāciju.

* Reportāža no "Vīru spēlēm 2022" Ķegumā
Jau trešo gadu Ķegumā tikās spēcīgākie un izturīgākie, lai aizvadītu ikgadējās cīņas Daugavas krastā! Kā teicis Kronvaldu Atis: «Vīrišķīga cīnīšanās nevils», un tā nevīla arī šogad.

Laikrakstu "Ogres Vēstis Visiem" pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot "OVV" kopā ar "Laimīgo Programmu" – izdevīgāk!