Piektdiena, 14.06.2024 21:34
Saiva, Saivis, Santis, Sentis, Tija
Otrdiena, 3. janvāris, 2023 19:04

Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem"3. janvāra numurā

ogrenet.lv
Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem"3. janvāra numurā
Otrdiena, 3. janvāris, 2023 19:04

Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem"3. janvāra numurā

ogrenet.lv

* Jaunumi, notikumi un norises 2023. gadāŠā gada pirmajā laikraksta numurā piedāvājam iepazīties ar gaidāmajiem notikumiem, jaunumiem un norisēm Ogres novada saimnieciskajā un kultūras dzīvē, kā arī ieskatu valstī kopumā gaidāmajā, ciktāl tas skar ikvienu Latvijas iedzīvotāju.

* Koordinātas: 55.752197, 37.614614
Laba daudz nevajag, vajag daudz slikta – konkrēti norādītajās koordinātās – meteorītus, postošu salu, zemestrīces, visādas ligas un likstas. Redakcijas viedoklis.


* LABizjūtas balvā – avīzes abonements
Biedrības «LABizjūta» radošajā darbnīcā visas vasaras garumā notika tematiskas māla veidošanas nodarbības Meņģeles biedrībām un kolektīviem. Labāko darbu autori balvā gadu mijā saņēma laikraksta «Ogres Vēstis Visiem» abonementu.


* Pašvaldība daļēji attālinātā režīmā
Līdz janvāra beigām Ogres novada pašvaldības iestādēm ar virkni izņēmumu jāstrādā attālināti. Taču precēties varēt klātienē un arī uz skolu būs jāiet.


* Varam būt viens otram
Ķeipenes skolā gada nogalē iestudēts izdomas bagāts uzvedums, kas pārsteidz ar oriģinālu scenogrāfiju un horeogrāfiju.


* «BK Ogre» viesos izcīna uzvaru pār «Latvijas Universitāti»
2022. gadu ar smagi nākušu, bet ļoti svarīgu uzvaru noslēdza BK «Ogre», kas pretinieku laukumā ar 63:61 pārspēja komandas «Latvijas Universitāte» basketbolistus.


* Sporta fotogrāfe Anita Stukāne: «Ogrē ir savējo sajūta»
Ja Ogres novadā kādās vieglatlētikas sacensībās, florbola spēlē, bet tikpat labi bērnu koncertā redzat simpātisku dāmu ar fotokameru rokās, ļoti iespējams, ka tā ir ogrēniete Anita Stukāne.


-------------------------------------------------------------------------------
Laikrakstu "Ogres Vēstis Visiem" pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot "OVV" kopā ar "Laimīgo Programmu" – izdevīgāk!