Sestdiena, 20.07.2024 22:06
Ramona, Ritma
Otrdiena, 16. augusts, 2022 19:57

"Ogres Vēstis Visiem" 15.augusta numurā:

ogrenet.lv
"Ogres Vēstis Visiem" 15.augusta numurā:
Politiski represēto personu salidojumā Krievijas uzsāktais karš Ukrainā bija viens no centrālajiem tematiem. Pasākuma dalībnieku runās ieklausās (no labās) Ivars Kaļķis, Egils Levits, Raimonds Vējonis, Egils Helmanis. Foto no Ikšķiles Tautas nama arhīva
Otrdiena, 16. augusts, 2022 19:57

"Ogres Vēstis Visiem" 15.augusta numurā:

ogrenet.lv

* Politiski represētie jau 23.reizi tiekas salidojumā Ikšķilē;

* Skolā var nopelnīt vairāk nekā divus tūkstošus eiro
Ogres novada pašvaldības Izglītības pārvaldes vadītājs Igors Grigorjevs stāsta, ka šobrīd aktuāls jautājums ir pedagogu piesaiste dabaszinību jomā. Tieši eksaktajos mācību priekšmetos pedagogu trūkst visvairāk. Diemžēl jaunus skolotājus šajā jomā pēdējos gados Latvijā sagatavo pārlieku maz, tāpēc vienīgā cerība ir pārvilināt, piemēram, fiziķus un ķīmiķus no industrijas – pētniecības un ražošanas. Lai to īstenotu, Ogres novadā nolemts atvēlēt pašvaldības finansējumu, lai maksātu īpašas, palielinātas algas tieši fizikas, programmēšanas un arī ķīmijas skolotājiem vidusskolas posmā. Par 40 stundu slodzi nedēļā tiek solīts 1800 līdz 2200 eiro mēneša atalgojums pirms nodokļu nomaksas.
Vairāk – jaunajā “OVV”.


* Ar Covid – 19 saslimušo skaits turpina pieaugt;
* Uz Sv. Meinarda salu var doties kājām;
* Ogres muzejā – bezmaksas ekskursija
Viens no priekšmetiem, kas starp pārējiem unikālajiem eksponātiem sajūsminās apmeklētājus, ir pirmais televizors Ogres rajonā. Tas ražots 1949.gadā, un tautā to sauca par “Kupil, vklučil – nerabotajet!” (Nopirku, ieslēdzu – nestrādā!).


* Šonedēļ Rīgā – tomātu izstāde;

* Sports: Ogrēnietis Kaspars Bērziņš uzaicināts uz izlasi; “Ogre United” zaudē pirmos punktus; Aicina pieteikties “Latvijas Orientēšanās naktij 2022” Ikšķilē.

Laikrakstu "Ogres Vēstis Visiem" pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot "OVV" kopā ar "Laimīgo Programmu" – izdevīgāk!