Sestdiena, 20.07.2024 04:04
Ramona, Ritma
Ceturtdiena, 22. decembris, 2022 10:05

Svarīgas nianses, iegādājoties BB un CC krēmus

ogrenet.lv
Svarīgas nianses, iegādājoties BB un CC krēmus
Ceturtdiena, 22. decembris, 2022 10:05

Svarīgas nianses, iegādājoties BB un CC krēmus

ogrenet.lv

BB un CC krēmi ir ādas kopšanas līdzekļi ar divējādu iedarbību. Tie nodrošina gan sejas ādas mitrināšanu un aizsardzību, piemēram, pret ultravioleto staru iedarbību, gan palīdz nomaskēt tādas ādas nepilnības, piemēram, kā apsārtumu vai hiperpigmentāciju. Šīs īpašības ļauj samazināt nepieciešamību iegādāties vairākus ādas kopšanas un kosmētikas līdzekļus, it īpaši tādēļ, ka šo krēmu tonējošās īpašības spēj radīt dabiska un minimāla grima iespaidu.
Kaut gan BB un CC krēmi savstarpēji ir ļoti līdzīgi, to būtiskākās atšķirības ir krēmu tekstūra un atbilstība dažādu ādas tipu vajadzībām. Lai atrastu sev visatbilstošāko BB vai CC krēmu ir būtiski pievērst uzmanību dažām svarīgām niansēm. Par to vairāk raksta turpinājumā.

Sejas ādas tips 
CC krēms, pateicoties savai matētajai struktūrai, būs labi piemērots taukainai sejas ādai. Šādai sejas ādai atbilstoši būs CC krēmi ar eļļu nesaturošu formulu un tādām matējošām
sastāvdaļām kā koloidālais māls un ogles pulveris. Turklāt, CC krēma vieglā tekstūra nekairinās problemātisku ādu ar noslieci uz pūtīšu veidošanos un krēma mitrinošās īpašības
ļaus nomierināt sakairinātu ādu. Arī šajā gadījumā vēlams pievērst uzmanību eļļu nesaturošām formulām, kuru sastāvā ir tējas koka ekstrakts, salicilskābe vai koloidālais māls.
Arī nobriedušai ādai atradīsiet daudzus CC krēmu variantus, kas lieliski maskēs nepilnības, padarot ādas toni vienmērīgu.


Sausai ādai vispiemērotākais būs BB krēms ar mitrinošām sastāvdaļām, piemēram, keramīdiem, hialuronskābi, glicerīnu vai pantenolu. Taču, ņemot vērā mūsdienu tehnoloģijas, gan BB, gan CC krēmi var būt piemēroti jebkuram ādas tipam, galvenais ir lasīt ražotāja ieteikumus.


Tonis
Tonējošo īpašību dēļ BB un CC krēmu izvēlei ir jābūt ļoti pārdomātai, jo krēma tonim ir jāsaskan ne tikai ar sejas ādas toni, bet arī ar apakštoni. Pareizi izvēlēts tonis ļaus radīt vieglu minimālistiska grima iespaidu ar ādas dabisku mirdzumu. Ņemot vērā, ka BB un CC krēmu toņu izvēle ir daudz mazāka nekā tradicionālajiem tonējošajiem kosmētiskajiem līdzekļiem, pastāv risks izvēlēties pārāk tumšu vai gaišu toni. 


Citas īpašības
Ražotāju piedāvājumā ir arī BB un CC krēmi ar ādas pretnovecošanās īpašībām. Pirms šāda krēma iegādes ir būtiski pārliecināties, ka krēma satāvs nodrošina aizsardzību pret sauli un satur C vitamīnu, kas, atbilstoši pētījumiem, palīdz atjaunot ādu un veicina brūču dzīšanu. Savukārt, rādītājs SPF 30 ļaus pārliecināties par pietiekošu  aizsardzību pret ultravioleto staru iedarbību.

Interneta veikalā Klipshop ir BB un CC krēmi no labi pazīstamiem zīmoliem, kas gadu gaitā jau ir pierādījusi savas produkcijas kvalitāti. Izvēlieties sev BB vai CC krēmu no Klipshop plašā piedāvājuma ir vienkārši, atlasot pēc zīmoliem vai ādas tipa. Der ieskatīties piedāvājumā – https://klipshop.lv/dekorativa-kosmetika/sejas-kosmetika/bb-un-cc-kremi/ , tādējādi ietaupot savu laiku un naudu.