Ceturtdiena, 25.07.2024 06:53
Jēkabs, Žaklīna
Piektdiena, 13. janvāris, 2023 10:28

TOP 3 pieprasītākie kafijas automāti 2022. gadā!

ogrenet.lv
TOP 3 pieprasītākie kafijas automāti 2022. gadā!
Foto:Chevanon Photography/Pexels.com
Piektdiena, 13. janvāris, 2023 10:28

TOP 3 pieprasītākie kafijas automāti 2022. gadā!

ogrenet.lv

Nu jau kādu laiku kafijas automāti ir jaunākā modes tendence. Un kā nu ne! To lietošana ir kļuvusi tik ērta un vienkārša, ka moderns kafijas aparāts nu ir pieejams ikvienam, kurš savās mājās vēlās baudīt baristas cienīgu kafiju jebkurā brīdī. Tieši tādēļ šajā rakstā apskatīsim, kādi tad ir 3 šī gada vispieprasītākie kafijas aparāti.


1. Kafijas automāts Philips EP4321/50

Foto: ksenukai.lv

Šis automātiskais pupiņu kafijas automāts sniedz iespēju pagatavot 5 dažādus kafijas dzērienus – espresso, melnu kafiju, americano, cappuccino un latte macchiato. Tāpat aparāts aprīkots arī ar karstā ūdens funkciju tējas pagatavošanai.

Ar ērti un vienkārši lietojamo piena uzgali, “Latte Go” sistēma sniedz iespēju pienu saputot krēmīgās, biezās putās, bez šļakstīšanās. Turklāt piena sistēma ir ļoti vienkārši izjaucama un kopjama. Vadība pavisam viegli saprotama, – to nodrošina intuitīvais skārienekrāns.

Tāpat šis kafijas aparāts aprīkots ar izturīgajām un kvalitatīvajām keramiskajām kafijas dzirnaviņām, kas katru reizi ideāli samals kafijas pupiņas katrai kafijas tasei, turklāt kalpos patiesi ilgi.


2. Kafijas automāts De'Longhi Magnifica ECAM 21.117.WFoto:ksenukai.lv


Viens no visu laiku vispopulārākajiem De Longhi automātiskajiem pupiņu kafijas aparātiem! Itāļu zīmols De Longhi,  kas savu darbību sācis 70. gados, ir kvalitātes garants, kas iecienīts kafijas mīļotāju vidū.

Izcils kafijas aparāts, kas pagatavos fantastiski gardu kafiju, turklāt ir arī ļoti vienkārši kopjams. Aparāts nodrošina iespēju pagatavot melnu kafiju un espresso, taču ar viegli lietojamo piena uzgali iespējams saputot pienu un pagatavot kādu no citiem kafijas dzērieniem.

Šis vienkāršais, taču elegantais aparāts būs ideāli piemērots, ja Jums vēl nav bijusi pieredze ar kafijas aparātiem, jo tā lietošana ir patiesi viegla un ērta.

3. Kafijas automāts Philips LatteGo EP3241/50Foto:ksenukai.lv


Vēl viens lielisks Philips ražotāja kafijas aparāts, kas sniegs iespēju pagatavot 5 dažādus kafijas dzērienus.

Tāpat aprīkots ar ērtu piena sistēmu, kas viegli un parocīgi izjaucama un mazgājama trauku mazgājamajā mašīnā. Tā pagatavos biezas, gardas piena putas iemīļotajiem kafijas dzērieniem dažu sekunžu laikā.

Vadību nodrošina skārienjūtīgais ekrāns ar viegli saprotamām ikonām. Aparāts aprīkots ar “My coffee choice” funkciju, kas ļauj regulēt kafijas stiprumu un porcijas lielumu. Kvalitatīvās keramiskās kafijas dzirnaviņas paredzētas vismaz 20 000 kafijas tasīšu pagatavošanai.

Aktuālās tendences

Jāsaka, ka ne tikai automātiskie pupiņu kafijas automāti ir iecienīta izvēle. Šobrīd arvien populārāki kļūst kapsulu kafijas automāti , kas ir ļoti viegli un ērti lietojami, stilīga dizaina un neaizņem daudz vietas.

Kapsulu kafijas automāts sniedz iespēju ik reizi pagatavot gardu kafiju, izmantojot speciālas kafijas kapsulas, kurās, hermētiski noslēgtā iepakojumā, katrai lietošanas reizei iepakota svaiga, malta kafija.

Zināmākie un pircēju iemīļotākie kafijas aparāti ar kapsulām ir Dolche Gusto kafijas automāti, tāpat arī Nespresso kafijas automāts.

Jāsaka, ka kafijas automāts ar kapsulām ir lieliska izvēle, ja ikdienā dzerat vien pāris kafijas tasītes dienā, taču vēlaties baudīt kvalitatīvu kafiju. Šie aparāti ir daudz lētāki kā automātiskie, turklāt neprasa daudz vietas, tāpēc būs laba alternatīva vasarnīcās vai lauku mājās.


Kur iegādāties savu kafijas automātu?

Kafijas automāts ir lieliska dāvana, ar ko palutināt sevi Jaunajā gadā! Interneta veikals ksenukai.lv piedāvā plašu izvēli, šeit atrodami kafijas automāti jebkura gaumei un iespējām!

Turklāt, ja Jūsu izvēle būs par labu kapsulu kafijas automātam, tad šeit pieejamas arī visdažādākās kapsulas kafijas automātiem! Ieskatieties jau tagad – ksenukai. lv!