Sestdiena, 13.07.2024 22:08
Margarita, Margrieta
Piektdiena, 10. februāris, 2023 13:58

Vēl izdevīgāki pirkumi “Lidl”? Jā, tas ir iespējams!

ogrenet.lv
Vēl izdevīgāki pirkumi “Lidl”? Jā, tas ir iespējams!
Piektdiena, 10. februāris, 2023 13:58

Vēl izdevīgāki pirkumi “Lidl”? Jā, tas ir iespējams!

ogrenet.lv

Pirmajā brīdī varētu šķist neticami, ka “Lidl” veikalā varētu atrast vēl labāku zemo cenu piedāvājumu. Tomēr ir viens veids, kā to izdarīt – iepērkoties “Lidl”, izmantot jauno “Lidl Plus” lietotni. Tā ir pilnīgi bez maksas, atliek vien to lejuplādēt savā viedtālrunī. “Lidl Plus” atlaižu programma ir ērta un videi draudzīga, tai nav nepieciešami papīra kuponi vai plastikāta kartes.

“Lidl Plus” sniedz pircējiem papildu atlaides un piedāvājumus, bet nemainīgi tāpat kā līdz šim visos “Lidl” veikalos klientiem visu laiku tiek nodrošināti dažādi jauni piedāvājumi, speciālās cenas un akcijas, kas ir pieejamas ikvienam veikala apmeklētājam arī bez “Lidl Plus”.


Kā vislabāk izmantot “Lidl Plus”?
Tas ir ļoti vienkārši! “Lidl Plus” lietotājam ir pieejami dažādi atlaižu kuponi, kuru piedāvātās atlaides tiek atjaunotas pāris reizes nedēļā. Atlaižu kuponus ieteicams aktivizēt jau pirms iepirkšanās, lai pie kases jums vienkārši atliek noskenēt savu individuālo QR kodu. “Lidl Plus” darbojas arī bez interneta pieslēguma, proti, ja kuponi lietotnē ir jau aktivizēti, pie kases jānoskenē tikai QR kods jeb “Lidl Plus” karte. Tādējādi ar “Lidl Plus” lietotni ikviens klients var ietaupīt no daudzu populāru “Lidl” produktu cenām.


Loterija, kurā laimē katrs
Interesanta “Lidl Plus” lietotnes daļa ir “Skrāpē Plus” momentloterija. Tajā var piedalīties pēc katra pirkuma veikšanas, lai saņemtu jaunu atlaižu kuponu vai īpašu piedāvājumu kādai precei. "Skrāpē Plus" momentloterija padara došanos uz “Lidl” aizraujošāku – tā ir kā loterijas biļete, kurā laimē visi!


Ja dodaties uz ārzemēm, tad “Lidl Plus” varēsiet izmantot arī “Lidl” veikalos citās valstīs. Lai to izdarītu, lietotnē ir jāizvēlas atrašanās valsts un jāapstiprina vietējie lietošanas nosacījumi. 


“Lidl Plus” bez maksas var lejupielādēt visos populārākajos lietotņu veikalos – App Store, Play Store, Huawei App Gallery.


Esiet pozitīvi un ietaupiet ar “Lidl Plus”!