Piektdiena, 24.05.2024 18:54
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Sestdiena, 12. novembris, 2022 07:44

Ziemassvētku rotājumi svētku sajūtas radīšanai

ogrenet.lv
Ziemassvētku rotājumi svētku sajūtas radīšanai
Sestdiena, 12. novembris, 2022 07:44

Ziemassvētku rotājumi svētku sajūtas radīšanai

ogrenet.lv

Gada ģimeniskākais un skaistākais laiks, kad visi izjūtam Ziemassvētku sajūtu gan sirdīs, gan sev apkārt, jau tepat aiz stūra. To gaida gan lieli, gan mazi. Ziemassvētku rotājumi ir elementi, kas piešķir noskaņu un padara gaidīšanas laiku vēl patīkamāku. Tie piešķir svētku sajūtu ik uz soļa. Vēlies uzzināt, kā izdekorēt savu mājokli, kādi Ziemassvētku dekori aktuāli tieši šobrīd un kā pagatavot pašam savus dekorus? Turpini lasīt rakstu!

Dekori Ziemassvētku eglītei
Eglīte ir viens no svētku galvenajiem elementiem, kuru ierasti sagādā mājās un izdekorē pāris dienas vai nedēļas pirms svētkiem. Tas atkarīgs no katras ģimenes tradīcijām. Ziemassvētku egles rotājumi ir ļoti daudzveidīgi. Sākot no vienkāršām apzeltītām bumbiņām un zvaigznes, līdz pat īpašām stikla rotaļlietām, vītnēm un lampiņām.

Katrs savas ģimenes eglīti izrotā, kā vien vēlas. Vieni dod priekšroku, ja Ziemassvētku egles rotājumi ir vienotā stilā, piemēram, zelta vai sarkanās krāsās, savukārt citi eglīti papildina ar ģimenē pārmantotiem rotājumiem, kas saglabājušies no iepriekšējām paaudzēm.


Āra Ziemassvētku rotājumi
Protams, kā gan bez lampiņu virtenēm, ar kurām tiek ietērptas mājas, āra eglītes un citi elementi. Tie ir Ziemassvētku rotājumi, kurus redz ikviens garāmgājējs, braucējs vai kaimiņš. Āra Ziemassvētku rotājumi rada prieku gan sev pašiem, gan apkārtējiem.


Smelies idejas, kā Ziemassvētku āra dekori var pārvērst Tavu māju par svētku valstību:
Izveido piparkūku namiņu pasauli – izdekorē māju, šķūnīti, garāžu, vārtiņus ar lampiņām.
Esi Ziemassvētku vecīša slepenais palīgs – izveido rūķu ciematiņu, kurā mazie palīgi gatavo dāvanas.
Tradicionālās Ziemassvētku dekorācijas – uz durvīm vainags, pie vārtiem Ziemassvētku vecītis ar kamanām, ārā esošā eglīte izrotāta ar lampiņām.
● Ļauj vaļu fantāzijai un izjūti svētku prieku!


Pagatavo rotājumus no papīra

Kopā radīti Ziemassvētku rotājumi no papīra? Jā! Kopā darbošanās un radīšanas prieks ir labākais veids, kā sajust svētku un ģimenes sajūtu, tāpēc ķerieties tik pie darba. Kādus rotājumus iespējams pagatavot no papīra? Lūk, iedvesmai:
● papīra zvaigzne eglītei;
● sniegpārsliņu virtenes;
● rotājumi, kurus pielikt pie loga;
● Adventes kalendārs bērniem;
● rotājumi eglītei;


Un vēl, un vēl! Iesakām ieskatīties interneta dzīlēs, kur iespējams atrast pat visneiedomājamākās un pārsteidzošākās idejas. Lai izdodas!

Ja vēlies sākt gatavoties svētkiem jau tieši tagad un ja vēlies, lai Tevi pārņem Ziemassvētku gars, noteikti steidz iegādāties rotājumus. Atceries, Ziemassvētku rotājumi plašākajā klāstā pieejami internetveikalā 1a.lv! Šeit atradīsi gan lampiņu virtenes (garas un īsas, krāsainas un mierīgos toņos), gan Ziemassvētku vainagus, svečturus, statuetes, suvenīrus, eglīšu rotājumus un, protams, arī pašas eglītes. Ieskaties, iegādājies un ļauj, lai svētki ienāk Tavās mājās!