Ceturtdiena, 25.07.2024 06:36
Jēkabs, Žaklīna
Trešdiena, 3. maijs, 2023 08:50

3. un 18. maijā notiks Latvijas Nacionālās sporta padomes sēdes

Izglītības un zinātnes ministrija
3. un 18. maijā notiks Latvijas Nacionālās sporta padomes sēdes
Unsplash.com
Trešdiena, 3. maijs, 2023 08:50

3. un 18. maijā notiks Latvijas Nacionālās sporta padomes sēdes

Izglītības un zinātnes ministrija

Trešdien, 2023. gada 3. maijā, plkst. 9.00 notiks Latvijas Nacionālās sporta padomes (LNSP) sēde. To vadīs padomes priekšsēdētāja – izglītības un zinātnes ministre Anda Čakša. Sēde norisināsies attālināti.


Sēdē plānots izskatīt Latvijas Basketbola savienības finanšu pieprasījumus par Latvijas nacionālās vīriešu basketbola izlases sagatavošanos un dalību 2023. gada FIBA Pasaules kausa izcīņas finālturnīrā, kā arī Latvijas nacionālās sieviešu basketbola izlases sagatavošanos un dalību 2023. gada FIBA Eiropas čempionāta finālturnīrā.

Darba kārtībā iekļauti jautājumi par Latvijas Hokeja federācijas finanšu pieprasījumu 2023. gada IIHF pasaules čempionāta hokejā organizēšanai Latvijā, kā arī par Latvijas Ielu vingrošanas federācijas pieteikumu 2023. gada Pasaules čempionāta ielu vingrošanā organizēšanu Latvijā. Tiks izskatīts arī jautājums par biedrības “Latvijas Sporta izglītības iestāžu direktoru padome” kā sporta federācijas atzīšanu profesionālās ievirzes sporta izglītības darbības jomā.

Sēdē plānotas arī Latvijas Nacionālās sporta padomes priekšsēdētāja vietnieka vēlēšanas.

Nākamā Latvijas Nacionālās sporta padomes sēde notiks 18. maijā plkst. 13.00, kurā plānots izskatīt jautājumu par Izglītības un zinātnes ministrijas valsts budžeta programmas sporta nozarei sadalījumu 2023. gadam.

Latvijas Nacionālā sporta padome ir sabiedriska konsultatīva institūcija, kas piedalās valsts sporta politikas izstrādē, veicina sporta attīstību un sadarbību sporta jomā, kā arī lēmumu pieņemšanu ar sportu saistītajos jautājumos