4.maijā Ogrē sāksies cīņa par bronzas medaļām - Pafbet LBL

Basket.lv
LETA

Basket.lv

4.maijā plkst.17.00 Ogrē sāksies sērija par bronzas medaļām BK “Ogre” – BK “Liepāja“, kurā komandas cīnīsies līdz trijām uzvarām. Zelta sērija: “VEF Rīga” – BK “Ventspils” 80:83 (20:20, 43:41, 60:57). Sērijā 0:1.

Nākamās spēles: 7.maijā plkst.17.00 Ventspilī, 11.maijā plkst.19.45 "Rimi" OC, 14.maijā plkst.17.00 Ventspilī. Nepieciešamības gadījumā: 16.maijā plkst.18.00 "Rimi" OC, 18.maijā plkst.18.00 Ventspilī, 20.maijā plkst.17.00 "Rimi" OC.

Līdz trešās ceturtdaļas beigām vadībā pārmaiņus bija abas komandas, bet nevienai neizdevās iegūt vērā ņemamu pārsvaru. Otrā puslaika vidū “VEF Rīga” divreiz izdevās panākt plus 8 (60:52 - 28.minūtē un 65:57 - 32.minūtē), tomēr ventspilnieku neatlaidība tika atalgota ar vairākām svarīgos brīžos izcīnītām bumbām pie pretinieku groza un veiksmēm tālmetienos galotnē.

Nepilnas 200 sekundes pirms spēles beigām “VEF Rīga” vēl bija vadībā (72:69), bet Aivenms Gandija-Rosa, Artūrs Ausējs un Matīss Kulačkovskis ar trijiem trīspunktniekiem panāca izšķirošo lūzumu. Visā spēlē “Ventspils” komandai neliels pārsvars cīņā pie groziem (31-36) un precīzāki metieni no tuvās un pustālās distances (2p. 19/34 – 24/33).

Uzvarētājiem Aivens Gandija-Rosa guva 20 punktus, Linards Jaunzems - 15, Guntis Sīpoliņš - 14, Artūrs Ausējs - 12. “VEF Rīga” Glens Kouzijs guva 21 punktu, Naisīrs Brūkss - 20, Kristers Zoriks - 15.