Svētdiena, 21.07.2024 22:32
Meldra, Meldris, Melisa
Otrdiena, 6. septembris, 2022 08:05

Aizvadītajā nedēļas nogalē Ķegumā norisinājās "Vīru Spēles 2022"

ogresnovads.lv
Aizvadītajā nedēļas nogalē Ķegumā norisinājās "Vīru Spēles 2022"
Otrdiena, 6. septembris, 2022 08:05

Aizvadītajā nedēļas nogalē Ķegumā norisinājās "Vīru Spēles 2022"

ogresnovads.lv

Šogad sacensības ir augušas līdz iepriekš nepieredzētam apmērām, organizējot tās sešās disciplīnās disciplīnās – NORAtlons,  ASTARTE-NAFTA bokss, 3x3 basketbols, pludmales volejbols, svarbumbu celšanas sacensības un šī gada izaicinājums – Rīgas DJ skolas DJ battle. Skatītājiem aizraujošu moto triāla šovu demonstrēja AGxtreme. Iesildot “Rīgas DJ skolas DJ battle” savas DJ prasmes demonstrēja Rīgas DJ skolas vadītājs DJ Dubra (Kaspars Dabra).

Visas dienas garumā un vakara noslēgumā par muzikālo noformējumu rūpējās DJ Jānis Balodis (ex Terapeec), pasākumu vadīja Ģirts Timrots. Vīru Spēles ik gadu sarūpē jaunus izaicinājumus festivāla dalībniekiem un viesiem. Vīru Spēļu sporta disciplīnu programmu šogad papildina arī 3x3 basketbola, pludmales volejbola un svarbumbu celšanas sacensības. Taču šī gada Vīru Spēļu izaicinājums ir DJ battle, kas tiek organizēts sadarbībā ar Rīgas DJ skolu un Digisound Latvija. Vīru Spēļu komanda izaicina sacensties Latvijas jaunos DJ – cīkstēties ar DJ prasmēm uz Vīru Spēļu skatuves, radot un miksējot deju ritmus!

Dalībnieku setus vērtēs profesionāla un neatkarīga žūrija - Rīgas DJ skolas vadītājs DJ Dubra, viens no labākajiem Latvijas mūzikas producentiem DJ Rudd, kā arī Latvijas Radio 5, pieci.lv radio DJ Magnuss Eriņš. Visaugstāk novērtētā seta meistars tika pie Grand Prix – 500 eiro un aktīvajiem monitoriem Pieneer VM-70 no Pioneer DJ.

Bija cīņas boksa ringā, uz skatuves, pie spēka trenažieriem, pludmalē un pie basketbola groziem, kam sekoja dejas un dziesmas līdz nakts stundai kopā ar DJ Jāni Balodi. Tāpat AGxtreme braucēji demonstrēja prasmi lauzt gravitācijas un līdzsvara likumus, demonstrējot moto triāla šovu, kas ir  viena ekstrēmākajām motobraukšanas disciplīnām.

Pasākumu organizēja Ķeguma Tautas nams sadarbībā ar Biedrību “ROKA”, MAD AISS, Stuntfighters MC, Spēka Noru un Rīgas DJ skolu.

Atbalstītāji: Ogres novada pašvaldība, ASTARTE-NAFTA, Filmory, Zaķumuižas ūdens, Digisound Latvija, AGxtreme, Uguns Cafe un citi.