Piektdiena, 19.07.2024 04:48
Digna, Jautrīte, Kamila
Piektdiena, 15. septembris, 2023 13:30

Kampaņā "#Beactive day" sporta un fitnesa klubi piedāvās bezmaksas treniņus, arī Ogres novadā

Latvijas Veselības un fitnesa asociācija
Kampaņā "#Beactive day" sporta un fitnesa klubi piedāvās bezmaksas treniņus, arī Ogres novadā
Foto - www.pexels.com
Piektdiena, 15. septembris, 2023 13:30

Kampaņā "#Beactive day" sporta un fitnesa klubi piedāvās bezmaksas treniņus, arī Ogres novadā

Latvijas Veselības un fitnesa asociācija

23.septembrī Eiropas mēroga kampaņā "#Beactive day" Latvijas Veselības un fitnesa asociācija (LVFA) aicina iedzīvotājus pievērsties aktīvākam un veselīgākam dzīvesveidam, tādēļ šajā dienā 70 Latvijas sporta un fitnesa klubi atver savas durvis un piedāvā bezmaksas nodarbības un sertificēta trenera konsultācijas par pareizu vingrojumu izpildi, veselīgu dzīvesveidu un citiem interesējošiem jautājumiem.

"#Beactive day" ir lieliska iespēja Latvijas iedzīvotājiem atklāt sporta un fitnesa daudzveidību un iegūt jaunu pieredzi aktīvā laika pavadīšanā. Tā rosina pavadīt kvalitatīvu laiku kopā ar ģimeni un draugiem, veicinot veselīgu dzīvesveidu un stiprinot attiecības ar tuviniekiem.

Kampaņu atklās enerģisks āra treniņš Jaunajā Teikā, Rīgā, plkst.11.00-12.00 (iepriekš jāreģistrējas - squadhour.lv/beactive/), kur možu un aktīvu garu palīdzēs uzturēt dīdžejs Elegant un apmeklētājus gaida dažādi pārsteigumi. Treniņu vadīs "Squad Hour" treneres Marta Kalēja-Millere un Zanda Zariņa Rešetina, kā arī "MyFitness" treneres Evelīna Semenoviča un Elizabete Zandberga. Īpaši plašu "#Beactive day" dienas programmu saviem apmeklētājiem piedāvā arī sporta centrs "Jugla", kopā ar dīdžeju Gustavito nodrošinot interesantus treniņus gan pieaugušajiem, gan arī bērniem. Tāpat dalībnieki pasākuma laikā varēs degustēt dažādus sporta uztura našķus, kā arī piedalīties sportiskos izaicinājumos un laimēt balvas.

Kopumā Rīgā "#Beactive day" piedalīsies un ikvienam piedāvās bezmaksas iespēju izkustēties 44 sporta un fitnesa klubi, Pierīgā - 9, Vidzemē - 3, Latgalē - 2, Zemgalē - 4 un Kurzemē - 8. "#Beactive day" kampaņas pasākumi notiks galvaspilsētā, kā arī Jūrmalā, Salaspilī, Ikšķilē, Ogrē, Lielvārdē, Liepājā, Kandavā, Ventspilī, Valmierā, Siguldā, Dobelē, Jelgavā, Daugavpilī un Krāslavā.

"Esmu pagodināts, ka šogad LVFA ir dota iespēja rīkot "#Beactive day" kampaņu. Es vēlos izteikt pateicību mūsu atbalstītājiem un sadarbības partneriem par viņu ieguldīto darbu. Mēs esam par aktīvu dzīvesveidu un fiziskajām aktivitātēm, lai vairotu veselu, spēcīgu un pozitīvi noskaņotu cilvēku skaitu Latvijā. Apvienojot sporta un fitnesa klubu spēkus, mēs saskatām milzīgu potenciālu radīt pozitīvas pārmaiņas mūsu sabiedrībā, nodrošinot veselīgāku nākotni mums visiem. Tāpat viens no LVFA izvirzītajiem uzdevumiem ir panākt, lai fiziskā aktivitāte un veselīgs dzīvesveids kļūtu arī par Latvijas valsts galveno prioritāti, tādēļ turpināsim dialogu ar valdību, lai veicinātu fizisko aktivitāšu pieejamību, kas nākotnē palīdzētu samazināt kopējo slodzi uz Latvijas veselības sistēmu tādu slimību dēļ, kuru pamatā ir neaktīvs dzīvesveids," norāda LVFA valdes priekšsēdētājs Gints Kuzņecovs.

Kampaņa "#Beactive day" Eiropā notiek jau trešo gadu. Tās mērķis ir veicināt un atvieglot fizisko aktivitāšu pieejamību visu vecumu cilvēkiem, mudināt un iedrošināt spert pirmo soli tuvāk aktīvākai ikdienai, kā arī informēt par aktīva dzīvesveida nozīmi mentālās, sociālās un fiziskās labsajūtas uzlabošanā. Vairāk informācijas vietnē www.beactiveday.lv.