Sestdiena, 20.07.2024 22:29
Ramona, Ritma
Otrdiena, 18. jūnijs, 2024 07:26

Latvijas florbolisti pārbaudes spēlē zaudē somiem. Viens izlases kandidāts no Lielvārdes

Leta
Latvijas florbolisti pārbaudes spēlē zaudē somiem. Viens izlases kandidāts no Lielvārdes
Foto: Latvijas Florbola savienība
Otrdiena, 18. jūnijs, 2024 07:26

Latvijas florbolisti pārbaudes spēlē zaudē somiem. Viens izlases kandidāts no Lielvārdes

Leta

Latvijas vīriešu florbola izlase pirmdien pārbaudes mačā viesos ar rezultātu 3:7 (0:2, 2:1, 1:4) zaudēja Somijas valstsvienībai.
Latvijas izlases labā vārtus guva Artis Raitums, Pēteris Trekše un Matīss Kristiāns Morozovs.
Otrdien abas izlases aizvadīs vēl vienu pārbaudes maču.

Latvijas vīriešu florbola izlases kandidāti aizvada četru dienu treniņnometni Somijā. Šis ir kārtējais sagatavošanās posms 2024.gada pasaules čempionāta finālturnīram, kas decembrī norisināsies Zviedrijas pilsētā Malmē. 

Valstsvienības galvenais treneris Heiki Lūkonens uz nometni ir uzaicinājis 22 florbolistus. Starp uzaicinātajiem kandidātiem ir divi vārtsargi un 20 laukuma spēlētāji. Septiņi florbolisti ikdienā spēlē ārvalstu klubos, bet 15 nāk no "Elvi Florbola līgas" komandām. Vislielākā pārstāvniecība ir no valsts čempionvienības "Masters"/"Ulbroka" - četri spēlētāji. Pa trim florbolistiem ir no Kocēnu "Rubenes" un Talsu NSS/"Krauzers" klubiem, divi pārstāv "Ķekava"/RB&B, bet pa vienam "Lielvārde"/"FatPipe", "Valmiera"/"Betsafe" un Cēsu "Lekrings" organizācijas. No septiņiem "ārzemniekiem" trīs nākamajā sezonā spēlēs Zviedrijā, bet pa diviem Somijā un Šveicē.

Latvijas vīriešu florbola izlases kandidātu saraksts:

Vārtsargi: Roberts Trepšs (Kocēnu "Rubene"), Pontuss Zariņš ("Kalmarsund", Zviedrija);

Aizsargi: Morics Krūmiņš ("Warberg IC", Zviedrija) Jānis Ragovskis (Talsu NSS/"Krauzers"), Rūdolfs Vilmanis ("Masters"/"Ulbroka"), Markuss Dumpis ("Westend Indians", Somija), Kārlis Bitmanis (Kocēnu "Rubene"), Gustavs Griezītis ("Kloten-Dietlikon Jets", Šveice), Ralfs Matīss Balodis ("Valmiera"/"Betsafe");

Uzbrucēji: Jēkabs Keišs (Kocēnu "Rubene"), Matiss Kristiāns Morozovs, Toms Bitmanis, Rolands Kovaļevskis (visi - "Masters"/"Ulbroka"), Krišjānis Tiltiņš ("Karlstad IBF", Zviedrija), Klāvs Jansons, Markuss Januševskis (abi - "Ķekava"/RB&B), Toms Akmeņlauks, Artis Raitums (abi - Talsu NSS/"Krauzers"), Pēteris Trekše ("Classic", Somija), Bruno Beķeris (Cēsu "Lekrings"), Daniels Jānis Anis ("UHC Uster", Šveice), Juris Sandis Jēgers ("Lielvārde"/"FatPipe").