Sestdiena, 13.07.2024 03:50
Margarita, Margrieta
Piektdiena, 9. februāris, 2024 10:12

Latvijas telpu futbola izlase Ogrē aizvadīs divas pārbaudes spēles ar Kosovu

Leta
Latvijas telpu futbola izlase Ogrē aizvadīs divas pārbaudes spēles ar Kosovu
Foto - pixabay.com
Piektdiena, 9. februāris, 2024 10:12

Latvijas telpu futbola izlase Ogrē aizvadīs divas pārbaudes spēles ar Kosovu

Leta

Latvijas telpu futbola izlase piektdien un sestdien Ogrē aizvadīs pārbaudes spēles ar Kosovu. Mači ar Kosovu Sporta arēnā "Ogre" ir paredzēti 9. februārī plkst. 18.00 un 10. februārī plkst. 16.00. Ieeja uz spēlēm skatītājiem būs bez maksas. Sestdien plkst. 12.30 notiks pašmāju telpu futbola veterānu draudzības spēle, kas veltīta Latvijas telpu futbola valstsvienības 25 gadu pastāvēšanas jubilejai.

Kandidātos paredzētajām pārbaudes spēlēm ar Kosovas valstsvienību iekļauts arī izlases vārtsargu treneris Aigars Bondars, kā arī debitants Krists Krūmiņš. Latvijas izlases galvenais treneris Vasko Vujovičs pirms treniņnometnes Bondaru izlasē ir iekļāvis gan kā vārtsargu, gan kā vārtsargu treneri.

Šīs būs Latvijas telpu futbola izlases pirmās spēles 2024. gadā, turpinot gatavošanos 2026. gada Eiropas čempionāta finālturnīram, kā rīkošana ir uzticēta Rīgai un Kauņai. Pasaules rangā Latvijas telpu futbola izlase ieņem 74. vietu, bet Kosova atrodas 59. vietā. Abas komandas iepriekš savā starpā nav tikušās.

Iepriekš Latvijas telpu futbola izlase Ogrē ir aizvadījusi piecas Baltijas kausa izcīņas spēles 2008., 2010. un 2013. gadā, mačiem norisinoties Ogres novada Sporta centrā.

Vasko Vujovičam izlasē palīdz treneris Guntis Apīnis un vārtsargu treneris Aigars Bondars. Latvijas izlases kandidātu saraksts: vārtsargi - Artjoms Križanovskis, Aigars Bondars (abi - "RFS Futsal"), Igors Labuts ( "Riga"); laukuma spēlētāji - Edgars Tarakanovs, Miks Babris, Andrejs Baklanovs, Ņikita Jelagovs, Artjoms Troickis, Germans Matjušenko, Artūrs Kuļešovs, Aleksandrs Kuļešovs, Toms Kristians Grīslis (visi - "RFS Futsal"), Jānis Pastars (Hojņices "Red Devils", Polija), Andžejs Mickēvičs, Matīss Babris, Vlads Rimkus (visi - "Riga"), Krists Krūmiņš ("Nikers").