Lielvārdes florbolisti rezultatīvā mačā uzvar Ķekavas komandu

Leta
Foto - Latvijas Florbola savienība

Leta

"Elvi Florbola līgas" iepriekšējās sezonas čempione "Lielvārde"/"FatPipe" ceturtdien savā laukumā ar rezultātu 7:6 (1:2, 2:2, 4:2) uzvarēja "Ķekava"/RB&B komandu.

Čempioni šajā mačā trīs reizes bija iedzinējos ar divu vārtu deficītu, pēdējo no tām 13 minūtes pirms pamatlaika beigām (3:5). No trešā perioda vidus turpmāko astoņu minūšu laikā mājiniekiem trīs vārtus guva Sandis Mihailovskis, Kārlis Degins un Kārlis Stukāns (6:5). Pēdējā minūtē bumbiņu tukšos ķekavnieku vārtos iemeta Niks Blumfelds, bet viesiem ar precīzu metienu atbildēja Klāvs Jansons. Blumfelds šajā mačā izcēlās ar "hat-trick", bet 1+2 iekrāja Oskars Tūtāns. Pretiniekiem trīs vārtus guva Markuss Januševskis.

Ar sešiem punktiem "Lielvārde"/"FatPipe" kļuvusi par vicelīderi aiz deviņus punktus iekrājušās "Masters"/"Ulbroka" komandas, abām vienībām aizvadot pa trīs spēlēm. Dalībnieku sastāvs, salīdzinot ar iepriekšējo sezonu ir palicis nemainīgs un čempionātā piedalās "Lielvārde"/"FatPipe", "Valmiera"/"Betsafe", "Masters"/"Ulbroka", "Ķekava"/RB&B, Kocēnu "Rubene", Cēsu "Lekrings", Talsu NSS/"Krauzers", "Irlava", "Bauska", Ādažu "FBK SĀC" un Rīgas RTU/"Rockets".

Komandas šosezon aizvadīs divu apļu regulāro turnīru, pēc kura astoņas spēcīgākās vienības iekļūs izslēgšanas spēlēs. Ceturtdaļfināli un pusfināli ritēs sērijās līdz četrām uzvarām, bet čempioni un bronzas medaļu ieguvēji tiks noteikti Superfinālā, kas notiks "Arēnā Rīga" 2024.gada 13.aprīlī. Iepriekšējā sezonā par čempioniem kļuva "Lielvārde"/"FatPipe", kas finālā ar 5:4 pārspēja "Valmieras" florbolistus.