Sestdiena, 13.07.2024 04:33
Margarita, Margrieta
Ceturtdiena, 21. septembris, 2023 09:12

LVM MTB un Gravel sezona noslēgsies sestdien Ogres novadā

Latvijas Riteņbraukšanas federācija
LVM MTB un Gravel sezona noslēgsies sestdien Ogres novadā
Fotot: Ģirts Kehris
Ceturtdiena, 21. septembris, 2023 09:12

LVM MTB un Gravel sezona noslēgsies sestdien Ogres novadā

Latvijas Riteņbraukšanas federācija

Lieli un mazi braukt gribētāji aicināti piedalīties tautā populārā Latvijas valsts mežu MTB un Gravel maratona sezonas noslēdzošajā posmā, kas sestdien norisināsies Ogres novadā esošajā dabas parkā "Ogres Zilie kalni". Sacensību rīkotāji parūpējušies par ļoti interesantām un dinamiskām trasēm.

Latvijas valsts mežu MTB maratona programma

LVM MTB un Gravel seriālā aizvadīti jau pieci no kopumā sešiem posmiem. Iezīmējušies līderi uz kopvērtējuma uzvarām, kamēr citās grupās visa sportiskā intriga atrisināsies vien pēdējā posmā. Sezonas lielais fināls gaidāms jau šo sestdien.

Noslēdzošo posmu uzņem skaistais un strauju attīstību piedzīvojošais Ogres novads. Pasākuma centrs atradīsies mājīgajā “Ogres Zilo kalnu” slēpošanas stadionā. Tikmēr trases vedīs pa dabas parka ceļiem un takām, kā arī citiem apkaimes ceļiem un takām.

Kā allaž, dienu kā pirmie iesāks mazākie pedāļu minēji, pulksten 10.00 uzsākot “Maxima” bērnu braucienus. Šeit piedalīties aicināti nākotnes čempioni no 3 – 11 gadiem. Trases izveidotas sacensību centrā. Pieteikšanās būs iespējama arī uz vietas.

Dienas garākais brauciens tiks sākts pulksten 11.30, kad 73 kilometru garajā distancē dosies “Toyota Garavel” brauciena dalībnieki. Viņus sagaida kārtīgs rudens pārbaudījums Ogres apkaimes ceļos. Galvenais favorīts cīņā par uzvaru kā posmā, tā kopvērtējumā būs Kaspars Serģis (“Giant&Liv team Latvia”), kuram tikai liela neveiksme liedza uzvarēt iepriekšējā posmā Valkā un Valgā. Sīvākais konkurents Kasparam solās būt Sandijs Kļaviņš, kurš pārstāv vietējo “Ogres Velokomandu”

Pulksten 11.55 notiks kopēja izbraukšana uz "Mammadaba" Veselības distanci, kuras starts pulksten 12.10. Šajā braucienā, kurā piedalās arī zēnu un meiteņu grupu braucēji, būs jāveic 22 kilometri.

Dienas centrālais starts gaidāms pulksten 12.45, kad 46 kilometru garajā distancē dosies “Lielbāta MTB” brauciena dalībnieki. Trase sadalīta divos apļos un vedīs kā līdz Ogrei, tā Ikšķilei. Trase solās būt ļoti interesanta, nedaudz prasīga, bet reizē ļoti dinamiska. Galvenie posma favorīti par uzvaru būs – Ģirts Cirvelis un Rainers Zviedris, kuriem sīvāko konkurenci sola sastādīt jaunieši, kā arī braucēji no abām kaimiņvalstīm.

Visa informācija par gaidāmo posmu ērti pieejama mājaslapā www.velo.lv. Tur atrodama arī detalizēta programma, distanču kartes un cita būtiska informācija.