Otrdiena, 16.04.2024 19:15
Alfs, Bernadeta, Mintauts
Pirmdiena, 7. augusts, 2023 08:13

Nometņu nedēļa Ogres novada sporta centra futbolistiem

OgreNet
Nometņu nedēļa Ogres novada sporta centra futbolistiem
Ogressportacentrs.lv
Pirmdiena, 7. augusts, 2023 08:13

Nometņu nedēļa Ogres novada sporta centra futbolistiem

OgreNet

Ogres novada sporta centra futbolisti kopā ar treneriem aizvadījuši aktīvu nometņu nedēļu ar mērķi sagatavoties sezonas otrajai daļai, kā arī saliedēt komandas. Nometnes laikā dalībnieki ne tikai izklaidējās, bet aizvadīja arī intensīvus treniņus un pārbaudes spēles, gan pret citiem pretiniekiem, gan savā starpā. Nometnes noslēgumā sekoja lielā apbalvošana.
Tika iemēģinātas daudz dažādas Ogres piedāvātās iespējas – apmeklēta jaunā Sporta Arēna Ogre, iekarots Tornis Ogre, Ogres Zilajos kalnos skriets kross, aizvadīti pārgājieni, peldēšanās un spēlēts pludmales futbols. Dalībnieki apmeklējām Ogres JumpParku, ar velosipēdiem devās uz Ogresgalu, kur arī tika uzspēlēts futbols.
Ārpus Ogres nometnes dalībnieki devās uzspēlēt peintbolu, paplašināt zināšanas par citiem sporta veidiem apmeklējot gan Latvijas Sporta muzeju, gan iemēģinot spēkus Boksā (MASKACHKA BOXING). Treniņu procesā dalībnieki pilnveidojās ne tikai futbolā, bet strādāja arī pie savas fiziskās sagatavotības ar vieglatlētikas elementiem arī atraktīvā Agra Pikšena vadībā (VISA VEIDA KUSTĪBA). Ogres sporta centrs pateicās par atsaucību visiem, kas palīdzēja realizēt piepildītu un emocijām bagātāku nedēļu.
{gallery}Futbola nometne Ogre{/gallery}