Dita, Marta
Ceturtdiena, 16. marts, 2023 08:01

Noslēdzies Ogres novada čempionāts florbolā

Ogres novada sporta centrs

Svētdien, 5.martā tikai aizvadīti pusfināli un fināli Ogres Novada Čempionāts Florbolā. Kā pirmie cīņu par iekļūšanu finālā uzsāka FK Ogre/PGD.LV pret Par Godu Svētkiem komandu.

Lai arī pirmais periods aizritēja ļoti līdzīgi, tomēr spēles izšķirošajā periodā Ogres komanda pārliecinoši izvirzījās vadībā un uzvarēja ar rezultātu 7-1.

Otrajā pusfinālā tikās FK Metēji un Salaspils komandas, kur cīņa laukumā jau bija daudz sīvāka, lai arī pēc pirmā perioda FK Metēji atradās vadībā 2-0, Salaspils spēja saņemties un vairākas reizes pārspēt FK Metēji vārtusargu Matīsu Pečkovski, tomēr FK Metēji noturēja pārsvaru un spēles izskaņā uzvarēja 6-3.

Finālā par 3.vietu tikās Par Godu Svētkiem un Salaspils komandas, jau no pirmajām minūtēm bija vērojama finālu cienīga cīņa, kā pirmie rezultātu atklāja Par Godu Svētkiem, tomēr Salaspils nepalika atbildi parādā un ceturtajā minūtē izlīdzināja rezultātu, līdz perioda beigām vēl komandas apmainījās ar vārtu guvumiem un ejot atpūtā 2-2.

Otrais periods sākās ar Salaspils komandas daudz aktīvāku spēlo un tas nesa arī rezultātu, gūstot četrus bezatbildes vārtus, ar rezultātu 6-2 komanda Salaspils Izcīna Ogres Novada Čempionāta Florbolā bronzu!

Vērtīgākie spēlētāji:
Par Godu Svētkiem - #25 Mārtiņš Čampa
Salaspils - #77 Arnis Ševeļkovs

Zelta spēle izvērtās par drāmu, līdz šim nevienu zaudējumu turnīrā nebija piedzīvojusi FK Ogre/PGD.LV komanda, tomēr FK Metēji spēli ieskāka daudz aktīvāk un spēles 12 minūtē atradās vadībā ar 4-1, tomēr līdz perioda beigām lielo pārsvaru nesanāca noturēt un ejot atpūtā FK Ogre/PGD.LV 5-6 FK Metēji.

Otrais periods veiksmīgāks izrādījās FK Ogre/PGD.LV komandai, bet ne tik veiksmīgs, lai svinētu uzvaru spēles pamatlaikā un skanot perioda beigu signālam rezultāts 7-7, kas nodrošināja līdzjutējiem saldo ēdienu.

Bullīšu sērijā veiksmīgāki FK Ogre/PGD.LV un izcīnīts Ogres Novada Čempionāta Florbolā 2022/23 čempiona tituls.

-FK Metēji - #4 Raimonds Zemzāle
-FK Ogre/PGD.LV #81 Heinrihs Siliņš

Turnīra labākie spēlētāji:
-MVP - Heinrihs Siliņs (FK Ogre/PGD.LV)
-Vārtsargs - Roberts Romanovs (FK Ogre/PGD.LV)
-Rezultatīvākais spēlētājs - Raimonds Zemzāle (FK Metēji)

Paldies par atbalstu un pārsteiguma balvām turnīra dalībniekiem:
-Ogres novads,
-Ogres novada sporta centrs,
-Fast Break LV Sporta Formas,
-Digitālā Pele,
-WinWin Sport.

Aicinām komandas jau šobrīd, sākt gatavoties 2023/24.gada Ogres Novada Čempionāts Florbolā sezonai, kuru plānojam sākt jau oktobrī!