"Ogre"/"Hydrox" handbolisti iekļūst Latvijas handbola čempionāta pusfinālā

Leta
Ogres Handbola klubs

Leta

"Ogre"/"Hydrox" un Murjāņu Sporta ģimnāzijas (MSĢ) handbolisti sestdien izcīnīja otrās uzvaras Latvijas handbola virslīgas izslēgšanas spēļu ceturtdaļfinālos un sasniedza pusfinālu.

"Ogre"/"Hydrox" savā laukumā ar rezultātu 36:27 (14:16) pārspēja Ludzas "Latgols", sērijā gūstot panākumu ar 2-0.

Ogres komandā ar septiņiem precīziem metieniem izcēlās Rihards Leja, Intars Jomants , bet sešas reizes pretinieku vārtsargu pārspēt izdevās Elvijam Borodovskim. "Latgols" no zaudējuma neglāba Sandis Vaškevičs un Einārs Borisovs, kuri tika katrs pie septiņiem vārtiem.

Savukārt, MSĢ mājas spēlē ar rezultātu 43:38 (21:20) guva panākumu pār "Salaspili" un sērijā līdz divām uzvarām bija pārāki ar 2-0.

Uzvarētāju rindās desmit vārtus guva Andis Bors un Emīls Vilsons, kamēr vēl deviņus precīzus metienus pievienoja Endijs Šnepsts. Salaspils vienībā desmit vārtus sakrāja Krists Vidzis.

Trešajā ceturtdaļfinālā "ASK Zemessardze"/LSPA ar 1-0 ir vadībā pār "Vaiņodi" un sērijas otrais mačs paredzēts svētdien .

Pusfinālā vietu jau nodrošinājusi "Dobele"/"Tenax" komanda, kas uzvarēja Latvijas handbola virslīgas pamatturnīrā.

Pagājušajā sezonā "Dobele"/"Tenax" handbolisti finālsērijā ar 3-0 pārspēja "ASK Zemessardze"/LSPA vienību, kļūstot par astoņkārtējiem Latvijas čempioniem.