Trešdiena, 24.04.2024 16:22
Nameda, Ritvaldis, Visvaldis
Ceturtdiena, 7. decembris, 2023 09:22

Ogrē mīl basketbolu

Ogres Vēstis Visiem
Ogrē mīl basketbolu
Ceturtdiena, 7. decembris, 2023 09:22

Ogrē mīl basketbolu

Ogres Vēstis Visiem

Latvijas Basketbola savienība noteikusi basketbola Gada balvu ieguvējus, suminot izcilniekus 14 nominācijās, un viena no balvām atvesta uz Ogri – tā ir Tālivalža Pētersona balva par ieguldījumu basketbolā.

Ogrē basketbols ir ne tikai cieņā. Ogrē mīl basketbolu. Mums ir sava komanda augstākajā līgā, mums aug jaudīga jauno basketbolistu paaudze. Ogres Basketbola skola savā pastāvēšanas laikā ir izaudzinājusi daudzus sportistus un lepojas ar viņu sasniegumiem. Rinalds Sirsniņš, Kaspars Bērziņš, Artūrs Bērziņš, Kristaps Dārgais, Mārcis Šteinbergs, Marika Krauze popularizējuši Ogres un Latvijas vārdu ar savu dalību Latvijas pieaugušo izlasēs. Kristaps Dārgais ir viens no pasaules labākajiem «Slam Dunk» meistariem. Katru gadu Basketbola skolas audzēkņi pārstāv Latvijas jauniešu basketbola izlases. Ogres novadā ir lieliski apstākļi, lai uzspēlētu basketbolu un aizietu apskatīties spēli klātienē.

Latvijas Basketbola savienība svinīgā ceremonijā paziņojusi Latvijas basketbola Gada balvu ieguvējus. Gada spēlētājs ir Artūrs Žagars. Gada spēlētāja – Kitija Laksa, Gada treneris – Luka Banki. Savukārt Gada ieguldījums basketbolā – Tālivalža Pētersona balva piešķirta Ogres novada pašvaldībai. Un, lūk, pamatojums:

konsekvents, stabils atbalsts basketbola sistēmai reģionā, nodrošinot Ogres pārstāvniecību visos Latvijas čempionāta līmeņos. Ilgtermiņa ieguldījums infrastruktūrā – uzcelta multifunkcionāla sporta bāze Ogres Valsts ģimnāzijas sporta arēna «Ogre».