Dita, Marta
Pirmdiena, 13. marts, 2023 08:03

"Ogre" revanšējas Igaunijas čempionei

sportazinas.com

Latvijas un Igaunijas apvienotajā basketbola līgā cīņu par iekļūšanu sešiniekā turpina "Ogre", kas svētdien Igaunijas čempionei "Pärnu Sadam" revanšējās (81:68) par zaudējumu savstarpējā spēlē sacensību pirmajā aplī.

Ogrēniešiem neizdevās veiksmīgi nospēlēt cīņas pirmajās 14 minūtēs, kad viesi no Pērnavas iekrāja 14 punktu pārsvaru (32:18). Puslaika izskaņā laukuma saimnieki gan veica desmit punktu izrāvienu, pietuvojoties līdz triju punktu atstatumam (31:34).

Spēles trešajā ceturtdaļā norisinājās spēkošanās par iniciatīvas pārņemšanu, kas pēcāk kulminējās ar 10:1 un 12:0 izrāvieniem, kurus noslēdzošajā desmitminūtē veica "Ogres" basketbolisti.

Mājiniekiem šodien izdevās trāpīt 19 no 27 (70%) divpunktu metieniem.

Savu rezultatīvāko spēli kopš pievienošanās "Ogres" rindām aizvadīja amerikānis Viljams Gerijs Taltons, kurš guva 18 punktus (7/12 metienos no spēles, 3/3 soda metienos) un piecas reizes rezultatīvi piespēlēja. Arī pērnaviešu rindās produktīvākie bija ārzemnieki: austrālietim Metjū Makkartijam 17 punkti un astoņas atlēkušās bumbas, savukārt amerikānim Aizejam Hārtam 17 punkti.

Vismaz septīto pozīciju regulārajā sezonā nodrošinājušajai "Ogrei" pēdējā spēļu kārtā izbraukumā 18. martā būs jācīnās pret Latvijas čempioni "VEF Rīgu". Ogrēniešu tiešā konkurente Raplas "Avis Utilitas" trešdien turpat "Rimi" Olimpiskajā centrā eksaminēs "Latvijas Universitāti".

"Ogre" – "Pärnu Sadam" 81:68 (10:20, 23:19, 22:15, 26:14)
Ogre: Taltons 18 (5 r.p.), Zēbergs 13, Lasenbergs 13, Lams 10 (4 atl.b.), Apsītis 8, Dārgais 7 (10 atl.b., 7 r.p., 4 pārtv.b.), Pinete 5, Pozņaks 4, Kalve 3, Atars, Mališevs, Kaupmanis.
Pärnu Sadam: Makkartijs 17 (8 atl.b., 5 piez.), Hārts 17 (6 izprov. piez.), Kirvess 11 (7 atl.b., 4 piez.), Āvs 8 (4 atl.b.), Valge 7, Mabors 6 (7 atl.b.), Suts 2 (5 atl.b., 4 piez.), Lotuss.