Dita, Marta
Piektdiena, 28. oktobris, 2022 14:02

"Ogre United" izcīna ceļazīmi uz 2. līgu

Ogres Vēstis Visiem

Tiesības nākamajā sezonā spēlēt Latvijas čempionāta futbolā 2. līgā ieguvusi «Ogre United», kas savā laukumā ar Ilūkstes komandu «Augšdaugavas NSS» cīnījās neizšķirti (1:1), bet divu spēļu summā bija pārāka ar 2:1.

Jau ziņots, ka 3. līgas ceturtdaļfināla pirmajā mačā, kas notika Ilūkstē, Ogres futbolisti, pateicoties Emīla Muižnieka vārtu guvumam, uzvarēja ar 1:0. Atbildes spēle, kas notika Ogres Valsts ģimnāzijas futbola laukumā, bija izraisījusi lielu skatītāju interesi – tribīnes bija pilnas ar līdzjutējiem. Jau pirmajā puslaikā neliels iniciatīvas pārsvars piederēja ilūkstiešiem, kuri ļoti centās atspēlēties. 19. minūtē pēc viņu sitiena bumba atsitās pret ogrēniešu vārtu pārliktni, bet pēc tam, iespējams, pat šķērsoja vārtu līniju, taču tiesneši golu nefiksēja. Pēc asā bezkompromisa cīņā aizvadītām 45 minūtēm rezultātu tablo joprojām vēstīja par neizšķirtu – 0:0.

Otrajā puslaikā viesi ieguva ļoti lielu teritoriālo pārsvaru, 60. minūtē izvirzoties vadībā ar 1:0, divu spēļu summā rezultāts tobrīd bija neizšķirts – 1:1. Pēc tāda pavērsiena ievērojami aktivizējās Ogres futbolisti, kas arvien biežāk apdraudēja «Augšdaugavas NSS» vārtus. Atrisinājums tika sagaidīts jau kompensācijas laikā, kad pēc Emīla Muižnieka piespēles uz pretinieku vārtiem rāvās Kārlis Līcis, kurš sita precīzi – 1:1. Ilūkstiešiem vēl palika laiks kādam uzbrukumam, taču «Ogre United» nekļūdījās, šajā mačā nosargājot neizšķirtu (1:1), bet divu spēļu summā triumfējot ar 2:1. Ogres komanda ne tikai ieguvusi ceļazīmi uz 2. līgu, bet arī tiesības spēlēt 3. līgas pusfinālā, kur tās pretiniece būs Centra jeb Rīgas zonas čempione «PPK/Betsafe». Abu komandu pirmais mačs paredzēts 30. oktobrī rīdzinieku laukumā, bet atbildes spēle notiks 5. novembrī Ogrē. Kā jau ziņots, 3. līgas finālspēles norisināsies 12. un 13. novembrī Ogrē. Sestdien notiks spēle par bronzas medaļām, bet svētdien – par līgas čempionu titulu. Vienā no šie mačiem laukumā dosies arī «Ogre United».