Sestdiena, 27.07.2024 04:46
Dita, Marta
Ceturtdiena, 30. novembris, 2023 07:29

"Ogrei" un "Rīgas Zeļļiem" uzvaras Latvijas kausa basketbolā trešās kārtas pirmajās spēlēs

Leta
LETA

Leta

"Ogre" un "Rīgas Zeļļi" trešdien izbraukumā svinēja pārliecinošas uzvaras "Užavas" Latvijas kausa basketbolā trešās kārtas pirmajās spēlēs.
"Rīgas Zeļļi" Rīgas 49.vidusskolā ar 92:60 (27:16, 28:12, 19:10, 18:22) pārspēja RSU/"VEF Rīga".

Uzvarētājiem 15 punktus un piecas rezultatīvas piespēles sakrāja

Juris Vītols, 14 punktus guva Aizeja Osborns, 13 punktus un desmit atlēkušās bumbas sakrāja Francis Gustavs Lācis, bet 12 punktus un septiņas atlēkušās bumbas - Dāvids Vīksne.

Mājiniekiem 13 punktus guva Arturs Vuciņš, 12 - Rihards Ginters, bet desmit punktus un 12 atlēkušās bumbas sakrāja Raivo Butirins.

"Cēsis"/"Cēsu sporta skola" mājās ar 60:84 (16:22, 18:13, 14:19, 12:30) piekāpās "Ogrei".

Mājiniekiem 24 punktus un astoņas atlēkušās bumbas sakrāja Jānis Dumburs, 12 punktus guva Reinis Rudzītis, bet Toms Kohanovs sakrāja septiņus punktus, sešas atlēkušās bumbas un septiņas rezultatīvas piespēles.

Viesiem 24 punktus septiņus un 11 atlēkušās bumbas sakrāja Mats Juciks, 19 punktus un desmit atlēkušās bumbas - Kārlis Apsītis, 11 punktus un desmit atlēkušās bumbas - Endrū Korams un desmit punktus, 16 atlēkušās bumbas un piecas rezultatīvas piespēles - Kristaps Dārgais.

Atbildes spēles norisināsies decembrī.

Rīgas komandu dueļa uzvarētāja ceturtdaļfinālā tiksies ar komandu no pāra, kur pirmajā spēlē "Valmiera Glass"/Vidzemes Augstskola" ar 99:79 pārspēja "Kandava"/"Anzāģe" basketbolistus. Cēsu un Ogres komandu pāra uzvarētāja nākamajā kārtā visticamāk būs "Liepāja", kas pirmajā cīņā ar 92:52 sagrāva "Salaspils Sporta skolas" basketbolistus.

Tuvu savstarpējai spēlei ir arī "Latvijas Universitāte" un "Ventspils". LU pirmajā spēlē ar 98:71 guva virsroku pār "Tukums"/TSS komandu, bet "Ventspils" ar 89:69 pārspēja "Gulbenes Buki"/BJSS vienību.

Ceturtajā kārtā jeb ceturtdaļfinālā seši trešās kārtas dueļu uzvarētāji izveidos trīs pārus, noskaidrojot trīs pusfinālistus. Pusfinālā trijiem ceturtdaļfināla uzvarētājiem pievienosies FIBA Čempionu līgā startējošā "VEF Rīga".

Pagājušajā sezonā "VEF Rīga" otro reizi pēc kārtas uzvarēja Latvijas kausā, finālā ar 87:66 pārspējot "Liepāju".

Latvijas kausa izcīņa vīriešu komandām 2021.gadā atsākās pēc 27 gadu pārtraukuma.