Otrdiena, 25.06.2024 15:33
Maiga, Milija
Pirmdiena, 14. novembris, 2022 08:06

Ogres novada skolēni sacenšas sporta spēlēs "Lieliskā Balva"

Lielvārdes Sporta centrs
Ogres novada skolēni sacenšas sporta spēlēs "Lieliskā Balva"
Pirmdiena, 14. novembris, 2022 08:06

Ogres novada skolēni sacenšas sporta spēlēs "Lieliskā Balva"

Lielvārdes Sporta centrs

9. novembrī Lielvārdes Sporta centrā pulcējās 12 Ogres novada skolu komandas, lai demonstrējot savas koordinācijas, ātruma, spēka un veiklības iemaņas cīnītos par skolu sporta spēļu "Lieliskā balva" uzvarētāju titulu.

Sacensībās piedalījās 2. – 9. klases skolēni, skolotāji un vecāku padomes pārstāvji. Katru komandu pārstāvēja 10 skolēni, 1 skolotājs un 1 vecāku padomes pārstāvis, tādejādi aktualizējot un veicinot sadarbību starp skolēniem skolotājiem un bērnu vecākiem.


Šogad sporta spēlēs savus spēkus pārbaudīja Ikšķiles vidusskolas, Edgara Kauliņa Lielvārdes vidusskolas, Ķeguma vidusskolas, Jaunogres vidusskolas, Lēdmanes, Ķeipenes, Jumpravas, Lielvārdes, Madlienas un Valdemāra pamatskolas, kā arī Taurupes pamatskolas Mazozolu un Meņģeles filiāles komandas.
Atklājot sporta spēles, Ogres novada Sporta centra direktore Dzirkstīte Žindiga dalībniekiem atgādināja: "Sportot, tas ir feini un jāsporto ir visu savu dzīvi. Novēlu, lai jūs sportotu arī rīt, parīt un aizparīt un ceru, ka arī pēc gada mēs tiksimies šādā pasākumā."


Lai sacensību laikā negūtu traumas, kā arī vairotu komandas garu un pozitīvu enerģiju, sporta spēļu sākumā visas komandas kopā izpildīja iesildīšanās vingrinājums un sasaucās savā starpā.


Katra no komandām, veicot stafetes ar veiklības un ātruma elementiem, mēģināja uzrādīt labāko rezultātu. Šoreiz sacensību "Lieliskā Balva" uzvarētāju titulu ieguva Ķeguma vidusskolas komanda, balvā saņemot piemiņas kausu. Neizpalika arī pārsteiguma balvas par piedalīšanos, kuras saņēma visas skolu komandas.
Lielvārdes Sporta centra komanda teica, lielu paldies ne tikai dalībnieku komandām, bet arī tiesnešiem, kurus pārstāvēja Lielvārdes Sporta centra izglītojamie no MT- 7 florbolistu grupas un Edgara Kauliņa Lielvārdes vidusskolas skolēnu pašpārvaldes pārstāves.

Fotogalerija šeit: