Otrdiena, 23.04.2024 15:04
Georgs, Jurģis, Juris
Trešdiena, 10. augusts, 2022 08:07

Ogres novada Sporta centrā atklāta āra trenažieru zona

ogresnovads.lv
Ogres novada Sporta centrā atklāta āra trenažieru zona
Trešdiena, 10. augusts, 2022 08:07

Ogres novada Sporta centrā atklāta āra trenažieru zona

ogresnovads.lv

Āra trenažieru zonas ierīkošana tika veikta divās kārtās, kopā uzstādot 12 trenažierus, tai skaitā arī divas jaunās paaudzes iekārtas – velotrenažieri un roku trenažieri. Multifunkcionālo trenažieru laukumu iespējams izmantot kopā ar KOMPAN aplikāciju, kurā pieejami dažādi vingrinājumu izpildes veidi uz attiecīgā trenažiera, kā arī ar aplikāciju, savienojot to ar velo vai roku trenažieri, iespējams regulēt iekārtas jaudu, slodzi, pretestību u.c. Laukumā ieklāts arī gumijas segums.

Laukums pieejams no plkst. 6.00 līdz 22.00. Laukumu iespējams izmantot bez maksas, bet grupām, sākot no 3 personām, jāsaskaņo laukuma izmantošana ar Andri Krauju, e-pasts , tālr. 29337693. Laukuma noslodze būs pieeja www.ogressportacentrs.lv lapā.Atrodoties teritorijā, jāievēro āra trenažieru lietošanas noteikumi:

-Atrodoties vingrošanas iekārtās vai to tuvumā, personas pašas ir atbildīgas par savu un/vai uzraugāmo personu drošību.

-Sporta laukumā personām pirmsskolas vecumā bez pilngadīgu personu uzraudzības aizliegts atrasties.

-Ņemiet vērā savas fiziskās spējas - ja neesat pārliecināti, neizmantojiet iekārtu!

-Aizliegts celt bērnus un/vai citādi palīdzēt tiem nokļūt uz iekārtām vai to daļām, kur viņi paši nevar tikt saviem spēkiem – tātad attiecīgā iekārta nav piemērota viņu vecumam!

Izmantojiet iekārtu tikai tai paredzētajam nolūkam!

Nepiegružojiet apkārtni, neapzīmējiet un nebojājiet iekārtas, aizliegts ievest suni, lietot alkoholu, smēķēt, lietot apreibinošas vielas!

Āra trenažieru – sportistu iesildīšanās zonas izveidi saskaņā ar līgumu veica SIA “GUMI MIX GROUP”. 

Ogres novada iedzīvotājiem tiek sniegtas aizvien vairāk iespējas, lai aktīvi un sportiski pavadītu savu brīvo laiku. Nāc un izmanto!