Sestdiena, 20.07.2024 17:56
Ramona, Ritma
Pirmdiena, 19. jūnijs, 2023 17:19

Ogres novada sporta centra audzēkņiem medaļas un rekordi Latvijas čempionātā (FOTO)

Ogres novada sporta centrs
Ogres novada sporta centra audzēkņiem medaļas un rekordi Latvijas čempionātā (FOTO)
Pirmdiena, 19. jūnijs, 2023 17:19

Ogres novada sporta centra audzēkņiem medaļas un rekordi Latvijas čempionātā (FOTO)

Ogres novada sporta centrs

16.-17.jūnijā Ogres stadionā norisinājās medaļām un emocijām bagāts Latvijas čempionāts U18 un U20 grupā. Ogres novada sporta centra audzēkņiem šīs bija medaļām, dubultuzvarām, personīgajiem un stadiona rekordiem bagātas sacensības.
U20 grupā:Indra Mackeviča1.vieta 800m 2:14,15min
2.vieta 400m 58,74s (treneris Zigurds Kincis)
Līva Vasioleka1.vieta 400m 57,94s
2.vieta 200m 25,32s (treneris Zigurds Kincis)
Elīza Lemberga2.vieta šķēpa mešanā 39,40m
3.vieta augstlēkšanā 1,61m
5.vieta tāllēkšanā 5,20m (treneris Artūrs Priževoits)
Bruno Spūlis 2.vieta kārtslēkšanā 3,80m (treneris Artūrs Priževoits)Miks Jānis Caune 2.vieta 3000m 9:44,47min (treneris Zigurds Kincis)
100+200+300+400m stafetē 1.vieta 2:21,23min
Komandā Amanda Umule, Anna Dreismane, Elīza Lemberga, Indra Mackeviča4x100m stafetē 2.vieta 50,35s
Komandā Amanda Umule, Līva Vasioleka, Elīza Lemberga, Anna Dreismane
U18 grupā:Emīls Matiass Reinfels1.vieta 2000m šķēršļu skrējienā 6:26,51min
2.vieta 3000m 9:05,57min (treneris Zigurds Kincis)
Kristaps Aleksandrs Cauna1.vieta kārtslēkšanā 3,80m
6.vieta diska mešanā 34,55m (treneris Artūrs Priževoits)
Nils Meijers2.vieta 110m/b 15,55s
3.vieta lodes gūšanā 13,74m
4.vieta tāllēkšanā 6,41m (treneris Artūrs Priževoits)
Miks Jānis Opolais2.vieta kārtslēkšanā 3,80m
3.vieta diska mešanā 40,91m
5.vieta šķēpa mešanā 49,80m (treneris Artūrs Priževoits)
Ralfs Dzosens 2.vieta 2000m šķēršļu skrējienā 6:34,90min (treneris Zigurds Kincis)Annika Ramza 2.vieta kārtslēkšanā (treneris Edgars Siliņš)Katrīna Galvanauska 3.vieta augstlēkšanā 1,61m (treneris Edgars Siliņš)Viktorija Dimza4.vieta šķēpa mešanā 39,70m
5.vieta 100m 12,92s
5.vieta 200m 26,62s (treneris Edgars Siliņš)
Justīne Vanaga 4.vieta 400m/b 1:09,30min (treneris Edgars Siliņš)Roberts Šers 5.vieta 800m 2:04,47min (treneris Zigurds Kincis)Adriana Reitmane 6.vieta 100m/b 15,29s (treneris Artūrs Priževoits)4x100m safetē 2.vieta 46,59s
Komandā Kristaps Aleksandrs Cauna, Nils Meijers, Miks Jānis Opolais, Toms Ulass100+200+300+400m stafetē 4.vieta 2:28,37min
Komandā Annika Ramza, Katrīna Galvanauska, Viktorija Dimza, Justīne Vanaga
 
{gallery}Sports junijs{/gallery}