Sestdiena, 13.07.2024 02:36
Margarita, Margrieta
Ceturtdiena, 20. jūlijs, 2023 17:39

Ogres novada vecmeistariem 49 medaļas Valmierā

Aivars Puriņš, Ogres novada vieglatlētikas vecmeistaru komandas pārstāvis
Ogres novada vecmeistariem 49 medaļas Valmierā
Ceturtdiena, 20. jūlijs, 2023 17:39

Ogres novada vecmeistariem 49 medaļas Valmierā

Aivars Puriņš, Ogres novada vieglatlētikas vecmeistaru komandas pārstāvis

15. un 16. jūlijā Valmierā notika Latvijas Sporta veterānu (senioru) savienības (LSVS) 60. sporta spēles vieglatlētikā, kurās Ogres novada komanda izcīnīja 49 dažāda kaluma medaļas (24 zelta, 13 sudraba un 12 bronzas). Komandu vērtējumā ogrēniešiem 5. vieta ar 444 punktiem.

Sacensībās Valmierā piedalījās daudzu Latvijas pilsētu un novadu komandas (ap 460 dalībnieku), kā arī viesu sportisti no Lietuvas un Igaunijas. Ogres novada komandu pārstāvēja 24 vieglatlētikas sporta vecmeistari (7 dāmas un 17 kungi). Komandu vērtējumā ar 450 punktiem uzvarēja mājinieki valmierieši, 2. vietā Rīga ar 447 punktiem, 3. vietā Daugavpils (arī 447 punkti), 4. vietā Tukuma novads (444 punkti). Vēl olimpiskajā sešiniekā iekļuva Ventspils (443 punkti un 6. vieta).

Harijam Jaunzemam K95+ grupā trīs zelta medaļas: lodes grūšanā (4.95 m, valsts rekords), diska mešanā (9.34 m) un šķēpa mešanā (10.10 m, valsts rekords). Harijs bija vecākais šo sacensību dalībnieks (pilni 95 gadi). Harijam divi Latvijas rekordi. Visu cieņu!

Uldim Ābelim K90+ grupā trīs zelta medaļas: 100 m sprintā (24.17 sek.), diska mešanā (13.47 m) un lodes grūšanā (5.80 m).

Mirdzai Aizsilniecei D85+ grupā trīs zelta medaļas: lodes grūšanā (6.54 m), diska mešanā (12.85 m) un šķēpa mešanā (10.29 m).

Vaclavam Griņevičam K75+ grupā trīs zelta medaļas: 800 m skrējienā (4:58.90 min.), 1500 m skrējienā (9:20.01 min.) un 5000 m skrējienā (37:11.02 min.).

Valdim Ņilovam K45+ grupā trīs zelta medaļas: 800 m skrējienā (2:19.74 min.), 1500 m skrējienā (4:41.50 min.) un 5000 m skrējienā (17:43.50 min.).

Ritai Žuravļovai D70+ grupā divas zelta medaļas: 3000 m soļošanā (21:30.54 min.) un 5000 m soļošanā (36:16.19 min.), kā arī bronzas medaļa 3000 m skrējienā (17:07.91 min.).

Jānim Gailim K50+ grupā divas zelta medaļas: 800 m skrējienā (2:10.96 min., valsts rekords), un 1500 m skrējienā (4:27.87 min., valsts rekords). Apsveicam Jāni ar diviem Latvijas rekordiem savā vecuma grupā!

Anitai Bērsonei D45+ grupā zelta medaļa diska mešanā (26.51 m) un divas sudraba medaļas: lodes grūšanā (8.59 m) un šķēpa mešanā (24.35 m).

Jānim Kaprālim K80+ grupā sudraba medaļa 800 m skrējienā (6:04.61 min.) un divas bronzas medaļas: 3000 m soļošanā (25:33.58 min.) un 5000 m soļošanā (46:56.55 min.).

Aivaram Puriņam K65+ grupā sudraba medaļa diska mešanā (27.10 m) un divas bronzas medaļas: šķēpa mešanā (27.51 m) un 3000 m soļošanā (20:22.00 min.).

Jānim Mežielam K60+ grupā divas sudraba medaļas: 400 m sprintā (1:13.67 min.) un 800 m skrējienā (2:52.43 min.).

Gunitai Aizstrautai D45+ grupā zelta medaļa augstlēkšanā (1.40 m) un sudraba medaļa trīssoļlēkšanā (8.23 m).

Armantam Pēterkopam K55+ grupā zelta medaļa 400 m sprintā (1:07.59 min.).

Normundam Krūmiņam K45+ grupā zelta medaļa diska mešanā (29.61 m).

Armandam Bušam K40+ grupā zelta medaļa 5000 m skrējienā (18:15.78 min.) un bronzas medaļa 1500 m skrējienā (4:41.21 min.).

Jānim Krastiņam K40+ grupā sudraba medaļa 400 m sprintā (1:05.50 min.) un bronzas medaļa 5000 m skrējienā (18:38.90 min.).

Ingai Zilbertei D45+ grupā sudraba medaļa 5000 m soļošanā (34:12.45 min.) un bronzas medaļa 3000 m soļošanā (19:46.22 min.).

Normundam Ermičam K55+ grupā sudraba medaļa šķēpa mešanā (40.52 m).

Anitai Platpīrei D35+ grupā sudraba medaļa 3000 m soļošanā (17:06.49 min.).

Albertam Tropam K75+ grupā sudraba medaļa lodes grūšanā (8.72 m).

Edgaram Rūtiņam K45+ grupā trīs bronzas medaļas: 800 m skrējienā (2:32.47 min.), 1500 m skrējienā (5:12.05 min.) un 5000 m skrējienā (20:18.38 min.).

Jurim Vaskānam K50+ grupā bronzas medaļa 100 m sprintā (13.60 sek.).

Maritai Žukovskai D55+ grupā 4. vieta 3000 m skrējienā (14:14.65 min.).

Zigfrīdam Rudzātam K80+ grupā 4. vieta lodes grūšanā (9.33 m).

Ogres novada lielās zviedru stafetes (100 m + 200 m + 400 m + 800 m) kungu komanda (Jānis Krastiņš, Juris Vaskāns, Armands Bušs un Valdis Ņilovs) izcīnīja 2. vietu (4:06.75 min.) un ieguva sudraba medaļas.

Jauktās stafetes (100 m dāmas + 200 m kungi + 400 m dāmas + 800 m kungi) komanda (Marita Žukovska, Edgars Rūtiņš, Inga Zilberte un Valdis Ņilovs) ar rezultātu 4:39.45 min. izcīnīja 5. vietu.

Paldies visiem mūsu komandas dalībniekiem par cīņas sparu, izturību un vienotību! Nākamās sacensības jau augustā: Baltijas vecmeistaru čempionāts Tallinā un Latvijas vecmeistaru čempionāts Bauskā.

{gallery}VesmeistariValmiera{/gallery}