Piektdiena, 24.05.2024 19:31
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Pirmdiena, 7. augusts, 2023 10:36

Pavisam drīz Ogrē norisināsies galda tenisa mini turnīrs "BUMBUMS"

Ogresnovads.lv
Pavisam drīz Ogrē norisināsies galda tenisa mini turnīrs "BUMBUMS"
Pirmdiena, 7. augusts, 2023 10:36

Pavisam drīz Ogrē norisināsies galda tenisa mini turnīrs "BUMBUMS"

Ogresnovads.lv

19. augustā Ogres pilsētas svētku laikā Gunāra Astras ielā 1, Ogrē, norisināsies galda tenisa projekta pasākums "BUMBUMS", ko organizē biedrība "A-Projekti" Ogres novada pašvaldības projektu konkursa "R.A.D.I.-Ogres novadam" ietvaros.

Tajā galda tenisa entuziastiem un interesentiem būs iespēja piedalīties gan mini turnīrā, gan citās ar galda tenisu saistītās aktivitātēs.

Mini turnīram “BUMBUMS” būs četras atsevišķas spēļu kārtas, kura katra ilgs 30 minūtes. Turnīrs ir izklaides mini pasākums, kura galvenais mērķis ir popularizēt galda tenisu Ogres novada iedzīvotāju vidū.

Projekta ideja ir pavisam vienkārša - 15 dalībnieki piesakās uz kādu no kārtām, atsevišķi reģistrējot savu dalību pasākuma vietā ne vēlāk kā 5 minūtes pirms kādas no turnīra kārtām.

Spēle ilgst 4 minūtes un rit no tiesneša svilpes sākuma signāla līdz svilpes beigu signālam, nevis kāda spēlētāja gūtiem 11 punktiem. Sīkāk ar turnīra noteikumiem un informāciju iespējams iepazīties ŠEIT.

Mini turnīrā "BUMBUMBS" ir aicināts piedalīties ikviens interesents, kas vēlās pārbaudīt savus spēkus galda tenisa spēlē un jauki pavadīt laiku. Savukārt galda tenisa aktivitātes ir iespēja iepazīt ikvienam, bagātinot savu Ogres svētku pieredzi sportiskajos uzdevumos.

Neuztraucieties, ja jums nav pieejams galda tenisa inventārs! Organizatori pasākuma laikā dalībniekus nodrošinās ar visu nepieciešamo - galda tenisa raketēm, bumbiņām un citu inventāru.

Svarīgi! Pasākumā dalība ir bez maksas.

Uz tikšanos klātienē!