Piektdiena, 19.07.2024 06:29
Digna, Jautrīte, Kamila
Pirmdiena, 19. septembris, 2022 07:00

Peldbaseins "Neptūns" atsāk sezonu

ogresnovads.lv
Peldbaseins "Neptūns" atsāk sezonu
Pirmdiena, 19. septembris, 2022 07:00

Peldbaseins "Neptūns" atsāk sezonu

ogresnovads.lv

Pašvaldības aģentūras “Ogres komunikācijas” struktūrvienības peldbaseins “Neptūns” Meža prospektā 9, Ogrē, šogad no 1. jūnija līdz 14. septembrim bija slēgts. Sagaidot jauno sezonu, telpās veikti remontdarbi, tās sakārtotas un baseini sagatavoti apmeklētājiem.

Kā zināms, “Neptūnā” apmeklētājiem ir pieejami divi baseini – lielais ar ietilpību 640 kubikmetri ūdens (četri 25 metrus gari celiņi, ūdens 26,5°C, gaiss – 28°C) un mazais ar 48 kubikmetriem ūdens (ūdens 30,5°C, gaiss 30°C). Lielajā baseinā dziļums ir no 1,4 līdz 4 m, mazā baseina dziļums ir no 0,8 līdz 1 m.

Peldbaseins, tāpat kā iepriekš, būs atvērts katru dienu no plkst. 7.00 līdz 21.30 (pēdējā apmeklējumu stunda – no 20.30 līdz 21.30).

Elektroenerģijas sadārdzinājuma dēļ saunas pakalpojumi šajā sezonā nebūs pieejami, bet turpinās darboties tvaika pirts, kas arī ir iecienītāka.

Tvaika pirts darba laiks:

Pirmdien no plkst. 18.00

Otrdien no plkst. 18.00

Trešdien no plkst. 09.30

Ceturtdien no plkst. 18.00

Piektdien no plkst. 18.00

Sestdien, svētdien, svētku dienā no plkst. 08.00

Peldbaseina “Neptūns” vadītājs Indulis Kalniņš norāda, ka visu sezonu, ja vien nav noteikti kādi ar pandēmiju saistīti ierobežojumi, gan lielajā, gan mazajā baseinā notiek dažādas nodarbības: darbojas peldēšanas klubi “Ogre” un “Vētra”, notiek nodarbības dažādām iedzīvotāju grupām, ko organizē “OVeselība”, individuāli strādā peldēšanas treneri, notiek daivinga nodarbības, kā arī treniņnodarbības Ogres novada Sporta centra smaiļošanas un kanoe airēšanas grupas audzēkņiem. Peldēšanas nodarbības notiek Ogres Valsts ģimnāzijas un Ogres 1.vidusskolas skolēniem. I.Kalniņš atklāj, ka zemākā lielā baseina noslodze ir brīvdienās un trešdienās, ceturtdienās, piektdienās līdz pl.11.00, baseina noslodze nākamajai nedēļai tiek publicēta ogresnovads.lv. To var atrast, ogresnovads.lv izvēloties sadaļu Novads – Sports – Baseins šeit: 

Ar Ogres novadnieka karti – bez maksas

Vairākām Ogres novadā deklarēto iedzīvotāju grupām peldbaseina apmeklējums ir bez maksas! 

No maksas par vienu individuālo peldbaseina apmeklējumu 4 reizes mēnesī ir atbrīvoti:  bērni invalīdi un 1. un 2. grupas invalīdi  – šo pakalpojumu, uzrādot invalīda apliecību un ārsta vai ārsta speciālista nosūtījumu, piešķir Ogres novada Sociālais dienests uz peldbaseina “Neptūns” peldēšanas sezonu.

-Ogres novada Sociālais dienests piešķir bezmaksas peldbaseina apmeklējumu arī Ogres novadā deklarētajiem riska grupas bērniem ar kaulu – muskuļu sistēmas saslimšanām (stājas defektiem), elpošanas sistēmas hroniskām slimībām un citām saslimšanām. Šie bērni bez maksas var apmeklēt peldbaseinu “Neptūns” desmit reizes.

-Par vienu individuālo peldbaseina apmeklējumu 4 reizes mēnesī nav jāmaksā arī Ogres novadā deklarētajiem iedzīvotājiem, kuri piedalījušās Černobiļas atomelektrostacijas avārijas seku likvidācijā un politiski represētām personām – arī šīs personas peldbaseina bezmaksas apmeklējumam reģistrē Ogres novada Sociālais dienests (jāuzrāda  attiecīgi Černobiļas atomelektrostacijas avārijas seku likvidēšanas dalībnieka apliecība vai  Politiski represētās personas apliecība).

-Lai varētu izmantot šo atlaidi, augstāk minēto kategoriju novada iedzīvotājiem ir jādodas uz Ogres novada Sociālo dienestu (Ogre, Upes prospektā 16) vai uz klientu pieņemšanas vietām novada pilsētās un pagastos (informācija ŠEIT), jāiesniedz iesniegums un jānoformē peldbaseina apmeklējuma bezmaksas pieejamība. !Svarīgi atcerēties – lai izmantotu atlaides, personai, dodoties uz baseinu, nepieciešams uzrādīt Ogres novadnieka karti!

No maksas par vienu individuālo peldbaseina apmeklējumu 4 reizes mēnesī ir atbrīvoti arī Ogres Goda pilsoņi.

Ar Ogres novadnieka karti lētāk

Peldbaseina apmeklētājiem ir iespēja saņemt atlaides, uzrādot Ogres novadnieka karti. Piemēram, ja pēc apstiprinātā tarifa par vienu individuālo peldbaseina apmeklējumu jāmaksā 5,41 eiro, tad, uzrādot Ogres novadnieka karti, jāmaksā mazāk: pieaugušajiem – 4,60 eiro, pensionāriem un invalīdiem – 3,52 eiro, bērniem līdz 8 gadu vecumam un skolēniem – 2,60 eiro.

Pensionāri, kuriem piešķirts trūcīgas vai maznodrošinātas personas statuss, var izmanot peldbaseina pakalpojumu par cenrādī noteikto maksu – 2,32 eiro –, uzrādot pensionāra apliecību un Ogres novada Sociālā dienests izziņu par trūcīgas vai maznodrošinātas personas statusu.  

Peldbaseina pakalpojumu par cenrādī noteikto maksu – 1,36 eiro -, var izmantot bērni līdz 16 gadu vecumam, no ģimenēm, kuras aprūpē trīs vai vairāk bērnus vecumā līdz 24 gadiem, kuri turpina iegūt izglītību vispārējās, profesionālās vai augstākās izglītības iestādē, iepriekš piesakoties Ogres novada Sociālajā dienestā.

Ar Ogres novadnieka karti zemāka ir arī abonementa cena 10 apmeklējumu reizēm: bez novadnieka kartes tā ir 48,68, savukārt, uzrādot Ogres novadnieka karti, pieaugušajiem jāmaksā 41,38 eiro, pensionāriem un invalīdiem – 31,64 eiro, bērniem līdz 8 gadu vecumam un skolēniem – 23,37 eiro. 

Arī ģimenes biļetes cena vienam apmeklējumam, uzrādot Ogres novadnieka karti, ir izdevīgāka.

Par Ogres novadnieka un skolēna kartes saņemšanu un izmantošanu plašāka informācija Ogres novada pašvaldības mājaslapā www.ogresnovads.lv sadaļā “Informācija par Ogres novada iedzīvotāja un skolēna karti”. Mājaslapā ir pieejams arī Ogres novada pašvaldības aģentūras “Ogres komunikācijas” maksas pakalpojumu cenrādis.

Par peldbaseina apmeklējumu ir iespēja ērti norēķināties ar Ogres novadnieka karti, piesaistot tai norēķina iespēju “Mobilly maciņš”.

Tālruņi informācijai: 65046800 (kase), 65046336 (baseins). Vadītājs Indulis Kalniņš, e-pasts: .