Sestdiena, 13.04.2024 16:11
Egils, Egīls, Nauris
Trešdiena, 1. novembris, 2023 07:07

Pirmais kauss folkreisā

Ogres Vēstis Visiem
Pirmais kauss folkreisā
Trešdiena, 1. novembris, 2023 07:07

Pirmais kauss folkreisā

Ogres Vēstis Visiem

Savu pirmo sezonu folkreisā jeb zemu izmaksu autosporta veidā, kurā dalībnieki sacenšas braucienos ar kopēju startu, aizvadījusi tikai 17 gadu vecā lielvārdiete Amanda Zelmene. Dāmu finālā lielvārdiete izcīnīja godpilno trešo vietu.

Folkreisa vasaras kausa noslēdzošais posms aizritēja Līgo autotrasē Priekulē. Amanda sacensībās sāka piedalīties bez iepriekšējas pieredzes autovadīšanā. Pirms pirmajām sacensībām savā sporta auto meitene bija sēdējusi vienu reizi – oficiālajos treniņos. Lūk, Amandas komentārs par sasniegto un turpmākajiem plāniem.

«Kā jau pirmā sezona un vēl bez jebkādas pieredzes, tā man bija piedzīvojumu un pārdzīvojumu pilna. Noslēdzošais posms aizritēja ļoti smagos apstākļos, kvalifikācijas braucienos gāja kā pa kalniem un lejām, kamēr pieradu kaut nedaudz pie vēl nepieredzētiem apstākļiem. Un tas izdevās, jo junioru finālā, kurā startē 14–18 gadu veci jaunieši, atkārtoju savu sezonas labāko rezultātu, finišējot 4. vietā, bet dāmu finālā sasniedzu savu pirmo goda pjedestālu, izcīnot 3. vietu. Tagad ziemas periodā jāstrādā pie braukšanas iemaņām, lai jau nākamajā sezonā varētu iesaistīties cīņā par kopvērtējuma TOP 3 dāmu ieskaitē, kā arī junioru sacensībās, jo nākamā sezona man kā juniorei būs noslēdzošā. Tas būtu skaists noslēgums junioru konkurencē,» saka Amanda.