Svētdiena, 16.06.2024 21:43
Justīne, Juta
Trešdiena, 29. novembris, 2023 15:45

Sākusies pieteikšanās “Stipro skrējienam”, kas norisināsies nākamgad 4. maijā Ķegumā

Organizators Maigurs Mūrmanis
Sākusies pieteikšanās “Stipro skrējienam”, kas norisināsies nākamgad 4. maijā Ķegumā
Foto: Sportacentrs.com
Trešdiena, 29. novembris, 2023 15:45

Sākusies pieteikšanās “Stipro skrējienam”, kas norisināsies nākamgad 4. maijā Ķegumā

Organizators Maigurs Mūrmanis

No 29. novembra sākusies pieteikšanās “Stipro skrējienam”, kas pēc trīs gadu pārtraukuma atkal notiks 2024. gada 4. maijā Ķegumā, atpūtas un sporta kompleksā "Zelta Zirgs". Piedzīvojuma skrējiens tiek organizēts vairākās grupās dažādas sarežģītības distancēs, lai tajā varētu piedalīties ikviens interesents.

Latvijā lielākais tautas izturības un piedzīvojumu skrējiens pēc ilgāka pārtraukuma atkal notiks 2024. gada 4. maijā, Latvijas Neatkarības atjaunošanas gadadienā, tādējādi turpinot iepriekš iesākto tradīciju. Šajā reizē ir īpaši padomāts, lai skrējienā varētu piedalīties ikviens interesents neatkarīgi no vecuma un fiziskās sagatavotības.

“Stipro Skrējiens” ir vairāk nekā izturības sacensības. Pasākums sniedz jaunu pieredzi ikvienam interesentam, liekot izkāpt no ierastās komforta zonas un pārliecināties par savu fizisko un mentālo izturību. Šīs sacensības stiprina gribasspēku un sniedz pārliecību par saviem spēkiem. Sniedzot palīdzīgu roku citiem trases dalībniekiem, tas raisa Latvijas iedzīvotājos vienotības sajūtu.

Dalībai skrējienā pieejamas četras dažādas grūtības pakāpes distances. Vieglākā ir bērniem pielāgota trase, kā arī ģimeņu distances ar zemāku slodzi un šķēršļu sarežģītību. Galvenajā startā sieviešu un vīriešu grupās “Stipro skrējiena” pamata distancē ietverti dažādi pārbaudījumi ūdenstilpnēs, tranšejās, mežā un citviet sporta kompleksa teritorijā. Savukārt “Stipro Skrējiena” Elites grupā startēs sportisti ar augstāku fizisko sagatavotību, lai cīnītos par balvām.

Sacensībās būs ierobežots vietu skaits līdz 3000 dalībniekiem, lai nodrošinātu drošību un novērstu ilgstošu drūzmēšanos, sportistiem dodoties trasē. Atšķirībā no iepriekšējiem gadiem, dalības maksa paaugstināsies, sasniedzot noteiktu pieteikto dalībnieku skaitu – 300, 1000, 2000 un 3000. Pirmie 300 dalībnieki saņems īpašu cenu reģistrācijai izvēlētajā distancē. Lai piedalītos Stipro Skrējienā un izbaudītu neaizmirstamu piedzīvojumu, aicinām ieejas biļetes iegādāties “Biļešu servisa” tirdzniecības tīklā.

Norises dienā sporta kompleksā norisināsies arī papildu izklaides aktivitātes, lai radītu svētku sajūtu pasākuma dalībniekiem un līdzi atbraukušajiem atbalstītājiem. Līdz pat skrējiena norises dienai paredzētas dažādas aktivitātes un konkursi, tādēļ aicinām sekot aktuālajai informācijai “Stipro skrējiena” mājas lapā www.stiproskrejiens.lv, kā arī Facebook un Instagram saziņas kanālos.