Sestdiena, 13.07.2024 03:20
Margarita, Margrieta
Pirmdiena, 24. jūlijs, 2023 16:26

SK "Ogre" autosportistiem pirmie panākumi jaunajā sezonā

Jānis Kozlovskis, SK "Ogre" komandas pārstāvis
SK "Ogre" autosportistiem pirmie panākumi jaunajā sezonā
Pirmdiena, 24. jūlijs, 2023 16:26

SK "Ogre" autosportistiem pirmie panākumi jaunajā sezonā

Jānis Kozlovskis, SK "Ogre" komandas pārstāvis

15. un 16. jūlijā Pilskalnu autotrasē, Jēkabpils novadā, notika Latvijas čempionāta autokrosā 3. posma sacensības. Pēc izteikti neveiksmīga sezonas sākuma panākumu garšu atguva sporta kluba "Ogre" sportisti, kuri spraigā cīņā ieguva trīs vietas uz goda pjedestāla.

Jānis Kozlovskis (juniors) "Xtreme junior" bagiju ieskaites grupā sacensību gaitā atguva savu ātrumu pēc iespaidīgās avārijas, kuru viņš piedzīvoja iepriekšējā posmā Bauskā. Fināla braucienu Jānis sāka ar izcilu startu un galarezultātā izcīnīja augsto 2. vietu.

Miku Neško "Xtreme" bagiju ieskaites grupā nedienas pēc Bauskas posma turpināja vajāt arī Pilskalnu trasē notikušo sacensību priekšbraucienos. Pirmajā kvalifikācijas braucienā Mikus bagija motors uzsprāga, kā rezultātā viņa spēkrats pamatīgi aizdegās. Pateicoties mehāniķu darbam, nakts melnumā tika nomainīts motors un jau nākamajā rītā Mikus varēja atsākt cīņas. Taču ar to viņa likstas nebeidzās. Atkal sabojājās bagijs un jau likās, ka viss ir beidzies, bet mehāniķu komanda vēlreiz paveica brīnumus un Mikus finālā no pēdējās starta vietas aizcīnījās līdz godpilnajai 3. vietai.

Mārim Mardokam "Super 2000" ieskaites grupā ļoti veiksmīgas un stabilas sacensības. Māris jau kopš priekšbraucieniem bija viens no sacīkšu līderiem. Finālā viņam ļoti veiksmīgs starts un rezultātā ļoti lielā konkurencē izcīnīta 3. vieta.

Jēkabs Linde "Mini bagiju" ieskaites grupā ļoti nopietnā konkurencē finālā izcīnīja 6. vietu.

SK "Ogre" sportisti pateicas savam lielajam fanu pulkam par skaļo un nepārtraukto atbalstu!

{gallery}SK Ogre autosports{/gallery}