Sestdiena, 20.07.2024 02:52
Ramona, Ritma
Sestdiena, 27. augusts, 2022 08:09

Turnīrā "Latvian Open 2022" startēs divas Ogres komandas

ogrenet.lv
Turnīrā  "Latvian Open 2022" startēs divas Ogres komandas
Sestdiena, 27. augusts, 2022 08:09

Turnīrā "Latvian Open 2022" startēs divas Ogres komandas

ogrenet.lv

Šajā nedēļas nogalē Valmierā un Kocēnos norisināsies ikgadējais starptautiskais pirmssezonas florbola turnīrs “Latvian Open 2022”. Šogad turnīrā piedalīsies 32 komandas un saldais ēdiens florbola līdzjutējiem būs visu trīs Somijas Virslīgas (F-liiga) medaļnieču dalība Top grupā.

Tām pretī stāsies divas komandas no Čehijas un Latvijas čempionvienība“Lekrings”no Cēsīm.


Ogres novadu šajā turnīrā pārstāvēs divas Ogres komandas: “FK Metēji/Ogre”, kas spēlēs C grupā un priekšsacīkstēs sacentīsies ar turnīra komandām“Veterāni/DHLV”, “FK Valka/Iglu”un pieredzējušo “Leģions/Grobiņas SC”. Valkas komanda pagājušā sezonā izcīnīja 4. vietu 1. līgas čempionātā.
Otrs Ogres klubs“Ogres Vilki”, sākoties jaunajai spēļu sezonai, uzsāka sadarbību ar Lielvārdes klubu, mainot arī komandas nosaukumu – “Ogres Vilki/Lielvārde”, kas, kā ierasts, šim turnīram pieteica jaunos spēlētājus no Ogres un Lielvārdes klubiem, lai izvērtētu jauno spēlētāju potenciālu. Šai komandai priekšsacīkstēs būs jāmērojas spēkiem ar “LatvijaA U17”izlases komandu, 1. līgas spēlējušo “FK JeNo” un turnīru komanda “Blāzma/BRGD”.


Trīs Lielvārdes Sporta skolas audzēkņi: Gustavs Rudzītis, Kristiāns Vjaters un Jānis Jāzeps Grizāns pārstāvēs “Latvijas A U17”izlaseskomandu.
Visas komanda aizvadīs 3 priekšsacīkšu spēles un atkarībā no izcīnītās vietas, iesaistīsies Play-Off cīņās. Jo augstāka vieta priekšsacīkstēs tiks izcīnīta, jo vēlāk komanda iesaistīsies Play-Off cīņās.


Ogres novada pārstāvēto komandu priekšsacīkšu spēļu kalendārs:


Datums        Laiks/ Vieta                   Mājinieki/ Viesi
26.08.         16.00 Kocēnu SC            Ogres Vilki/Lielvārde Latvija A U17
26.08.         18.00 Kocēnu SC            Leģions/Grobiņas SC FK Metēji/Ogre
26.08.         22.00 Valmieras OC        Blāzma/BRGD Ogres Vilki/Lielvārde
26.08.         22.00 Valmieras OC        Veterāni/DHLV FK Metēji/Ogre
27.08.         10.00 Kocēnu SC            FK Jeno Latvija A U17
27.08.         12.00 Kocēnu SC            Latvija A U17 Blāzma/BRGD
27.08.         13.15 Valmieras OC        Ogres Vilki/Lielvārde FK JeNo
27.08.         14.15 Valmieras OC        FK Metēji/Ogre FK Valka/Iglu

Spēļu protokoliem tiešsaistē varēs sekot  latvianopen.com
Top komandu spēļu video tiešraidēm varēs sekot  fliigatv.com

Informāciju sagatavoja Agris Stukāns, florbola kluba Ogres vilki pārstāvis