Trešdiena, 24.07.2024 10:19
Krista, Kristiāna, Kristiāns, Kristīne
Sestdiena, 27. maijs, 2023 10:58

Aptauja. Kā jūs vērtējat policijas darbu?

Ogres Vēstis Visiem
Aptauja. Kā jūs vērtējat policijas darbu?
Sestdiena, 27. maijs, 2023 10:58

Aptauja. Kā jūs vērtējat policijas darbu?

Ogres Vēstis Visiem

Lai noskaidrotu iedzīvotāju viedokli par policijas darbu, tika uzdoti šādi jautājumi: Vai jums ir kāda pieredze komunikācijā ar Valsts vai Pašvaldības policiju? Vai ir nācies lūgt policijas palīdzību? Kā vērtējat Pašvaldības un Valsts policijas darbu?

Elīna no Ogres:
– Ar policiju nav bijusi bieža saskarsme, bet pēc tā, ko dzird no apkārtējiem, var noprast, ka pieredzes ir dažādas. Visbiežāk policiju var manīt pie tirdzniecību centru stāvvietām.
Toms no Ogres:
– Saskarsme ar policiju ir bijusi gan slikta, gan laba. Lūgt policijas palīdzību ir sanācis diezgan bieži, miera traucēšanas sakarā. Bija arī situācija, kurā, pārpratumu dēļ, policija prettiesiski atņēma privāto īpašumu, bet to spējām atrisināt.
Kitija no Ogres:
– Saskarsme ar policiju ir bijusi minimāla. Sniegtā palīdzība no policijas mēdz būt nenoderīga. Pēdējie notikumi valstī norāda uz policijas darba neefektivitāti.

Dāniels no Jelgavas:
– Ar policiju saskāries esmu, kad tika izteikts aizrādījums par mašīnas novietošanu nekorektā stāvvietā. Ir pieredzēts, kad, lūdzot palīdzību policistiem, viņi vairāk negribīgi mēģina palīdzēt. Pēc pirmā lūguma pēc palīdzības mēdz neatsaukties.