Otrdiena, 21.05.2024 13:38
Akvelīna, Ernestīne, Ingmārs
Pirmdiena, 6. maijs, 2024 10:17

Aptauja: Kas Jums palicis atmiņā par savu skolu?

Ogres Vēstis Visiem
Aptauja: Kas Jums palicis atmiņā par savu skolu?
Unsplash.com
Pirmdiena, 6. maijs, 2024 10:17

Aptauja: Kas Jums palicis atmiņā par savu skolu?

Ogres Vēstis Visiem

Uzdevām iedzīvotājiem uz ielām jautājumu: Kas Jums palicis atmiņā par savu skolu?

Diāna, Valsts zemes dienesta darbiniece:

– Man skola asociējas ar bērnības laika trakulībām. Atceros, ka biju priecīga piedalīties pasākumos, kuri saistīti ar dziedāšanu, dejošanu, tāpat darbojos arī skolas teātrī. Vienmēr esmu bijusi tāda dziedātāja, dziedāju visur, kur vien varēju. Tas man visvairāk ar skolu asociējas.

Jānis, projektu vadītājs:

– Pirmais skūpsts bija spilgtākais notikums skolā. Atmiņā palikuši arī draugi no skolas gadiem, kas joprojām tādi ir. Tāpatatceros skolotājus, un satiekoties joprojāmir prieks viņus sveicināt un pateikt viņiem paldies. Skolas laiks ir devis daudz atziņu. Tas ir bijis labs dzīves skolas laiks!

Sabīne, bērnu kopšanas atvaļinājumā:

– Visvairāk atmiņā palikuši klases biedri. Atceros arī dažas skolotājas, un vērtējums par viņām laika gaitā ir mainījies. Tobrīd šķita, ka viena skolotāja, kuru spilgti atceros, ir vissliktākā, un daudziem viņa nepatika, bet tagad, pieaugušā vecumā, es sāku domāt, ka viņa bija vislabākā!

Jevgēnijs, students:

– Izlaidums ir pirmais, kas nāk prātā. Ļoti labas atmiņas, it īpaši vidusskolā, ir par visām tām reizēm, kad notika kopēji pasākumi ar klases biedriem. Spilgtākās atmiņas ir par kopējiem braucieniem, kopēju mācību laiku un par brīžiem, kad nesavtīgi palīdzējām cits citam. Tie bija ļoti īpaši gadi!